Kaviareň sveta Xí

DeletedUser3606

Hosť
tipujem Insomniu,alebo Vlčiu svorku(sú to Marťankovia z thety)
 

DeletedUser4452

Hosť
no vo vlčej svorke som videl pár zaujímavých mien... a insomnia? no neviem, ale alibaba to určite nebude...:) skôr to tipujem na nejakú novú ali, ktorá vznikne z nespokojných hráčov..
 

DeletedUser

Hosť
Sparta možná vydrží, už jen z principu, že se nikomu nebude chtít odcházet z top aliance. :) Pokusit se o rebelii, nebo o převrat a věřit, že se k tobě někdo přidá, do toho se chce málokomu... a že občas odejde někdo nespokojený, na kom jim nezáleží, to je neohrozí... kdyby si stejně pouštěl hubu na špacír někdo, na kom jim záleží, tak ho nevyhodí. :))
 

DeletedUser4452

Hosť
no to dáva zmysel...:) ale je tam dosť skúsených hráčov na to, aby si nechali skákať po hlave..
 

DeletedUser4786

Hosť
začiatok sveta a vy už diskutujete kto ovládne svet zaujímave,ale tam je aj dosť iných dobrých spojenectiev aj Gates of Fire hrajú tam starý hráči z Delty ktorý vyhrali svet,PRL vypadá tiež dobre aj PHOENIX
 

DeletedUser4452

Hosť
no ale od začiatku sa odvíja všetko..:) a PRL vyzerá tiež dobre, to je pravda..:)
 

DeletedUser3606

Hosť
tipujem že PRL bez šance,sú blízko sparty,no čo už asi mi je súdené odohrať tento svet rekreačne :D no tak si pozakladám 13 miest :D
 

DeletedUser3213

Hosť
Len je začiatok a už diskutujete kto vyhrá :) Nebolo to náhodou tak že na Thete od začiatku boli Marťankovia hráči o ktorých sa hovorilo že sú neporaziteľný? že všade vládnu, že sú top hráči a mnoho iného.... a čo sa stalo? nastal obrat ktorý nikto nečakal, boli tam veľké mená veľký hráči ale škoda toho čo sa stalo :)
 

DeletedUser3606

Hosť
ja si budem hrať len tak,bude to ešte ťažký mesiac,odznova stavať :D
 

DeletedUser4452

Hosť
tak jedine ak máš nádej na nejaký úspech, tak vtedy možno ešte..
 

DeletedUser3606

Hosť
no ešte sa to dá vytiahnuť :D kb na 13 miest,postavím a môžem aj naplno :-D
 

DeletedUser4452

Hosť
jj len kde? a do akej ali mieriš? :) či ideš na vlastnú päsť? :)
 

DeletedUser3606

Hosť
neviem,asi to zabalím a počkám na nový svet,tam hádam budú normálny hráči
 
Hore