Kaviareň sveta Lambda

DeletedUser4452

Hosť
kappa je originál.. 3/3 50 členov v ali, 22-07 nb + dobývanie..:) podľa mňa naj nastavenia..:)

ako je to vlastne na lambde s tými nastaveniami?
 

DeletedUser3830

Hosť
Taktok: Rýchlosť: 3/2, Max. počet členov v aliancii: 100, Vzbura
 

DeletedUser3830

Hosť
Aj to sa dá prežiť. :) no už je neskoro ak sa nemýlim tak už tam majú cez milion bodov...
 

DeletedUser3830

Hosť
Le my hovoríme o lambde nie o kappe :D no lepšie veľa mies ako veľa bodov :D
 

DeletedUser3830

Hosť
Ak musím povedať popravde vzbura mi až tak nevadí ako sa tu prezentujem:D
 

DeletedUser3830

Hosť
Pri dobývani to je ťažšie nikdy nie je isté či to mesto dobyješ... nejaký pako ti náhodou zaútočí na mesto kde ti zakotvila olka a máš ju dole
Pri vzbure sa mestá náhodou nepodporujú..
 

DeletedUser4452

Hosť
na dobývaní je podľa mňa krásne, že sa musí zapojiť celý kolektív.. je to aj oveľa napínavejšie ako celý deň farmiť mesto.. a nestáva sa často, aby mi zostrelil OL-ku spoluhráč...
 

DeletedUser3830

Hosť
Ak padnú tak nie... :D keď si chce zarobiť BB čka tak pokojne zaútočí... pri vžbure nevie či to mesto dobýjaš (ak neni jeho)
 

DeletedUser3830

Hosť
na dobývaní je podľa mňa krásne, že sa musí zapojiť celý kolektív.. je to aj oveľa napínavejšie ako celý deň farmiť mesto.. a nestáva sa často, aby mi zostrelil OL-ku spoluhráč...
Ale potom je plné fórum ak takýchto žiadostí o podpory Je veľa :D
 

DeletedUser

Hosť
na dobývaní je podľa mňa krásne, že sa musí zapojiť celý kolektív.. je to aj oveľa napínavejšie ako celý deň farmiť mesto.. a nestáva sa často, aby mi zostrelil OL-ku spoluhráč...


A vidíš to, na Vzbure je krásne to, že to dokáže sám jeden hráč alebo za spolupráce s pár jedincami.
Nie je to napínavejšie, lebo nikdy nevieš čo do toho mesta môže prísť, každú chvíľu môže prísť podpora s ktorou nepočítaš.

A prečo by ti mal OL-ku zostreliť spoluhráč?
 

DeletedUser

Hosť
Při vzpouře se dělá celkem levně chaos, na dobývání musíš posílat fake kolonky, útoky, podpory... a vzpoura až tak pro individuály také není. Na to, abys udělal sám díru do světa, musíš buď jít po lamách, protože jinak bys musel mít všechna města off, protože čekat 12 hodin... to tomu člověku rovnou můžeš napsat, že ho chceš dobýt... a zase riskovat, že tě někdo jiný vymele a čekat na kolonku, když jí pak ani nemůžeš sestřelit a nemáš čím se před ní bránit? :-O
 

DeletedUser3830

Hosť
To je nepríjemne lebo na konci sveta kde hráči majú cez 500 000bodov to môžu ľahko zostreliť
 

DeletedUser4452

Hosť
A vidíš to, na Vzbure je krásne to, že to dokáže sám jeden hráč alebo za spolupráce s pár jedincami.
Nie je to napínavejšie, lebo nikdy nevieš čo do toho mesta môže prísť, každú chvíľu môže prísť podpora s ktorou nepočítaš.

A prečo by ti mal OL-ku zostreliť spoluhráč?


omylom... matotovi sa to nepáči na vzbure..:)
 
Hore