Zahrajte si vo svete medzinárodného !

DeletedUser

Hosť
Grepolis International World

grepolis-international-world-fan-art.jpg

Ahoj všetci!

Som francúzsky hráč, ktorý príde k vám ponúknuť jedinečný zážitok: Hra na medzinárodnej svete!

Tento nápad prišiel ku mne po tom, čo hral dva roky a pol, často vidí rovnaké prezývky.

Svet zahŕňajúce komunity Zeta Europe (jet lag moc s USA, Brazília ...) by mal:
-Hra s novými hráčmi
-Skupina na svete, mnoho skúsených hráčov
-Objavte nové taktiky, stratégie
-Viete, čo je najlepšie aliancie: p

Tu je návod, ako projekt môže pokračovať:
1 Odoslať tento projekt do všetkých európskych krajín
2-Ak sa nezaujíma veľa ľudí, prieskum, návrh (ktorý konfigurácia dávate prednosť, akej krajiny pochádzate, máte prsteň?)
3 Akonáhle bolo dosť výsledky a motivovaní hráči, skončil som prieskum a oznámiť výsledky
4 Máme skontrolujte, či server chodí s konfiguráciou prešiel a ideme!

Čo si myslíte?
Chcete sa podieľať na tejto skúsenosti?

Anketa :
Za niekoľko dní

Vaše nápady :

Ospravedlňujeme sa za Translation by Google Trad, keby niekto mohol prekladať z angličtiny alebo francúzštiny, bolo by to super cool (mp)

dedikované Témy :
Anglicko
Francúzsko
Nemecko
Holandsko
Nórsko
Taliansko
Grécko
španielsko
Rumunsko
Portugalsko
Rusko
Dánsko
Turecko
Švédsko
česká republika
Maďarsko
Slovensko
Fínsko
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4379

Hosť
Désolé mais je pense que c'est une bonne idée ... juste ici pour la barrière de la langue. Je ne suis pas d'accord avec. Peut-être Trouver un autre qui ne me dérangerait pas, mais j'insiste sur le mien. P.S Désolé pour les erreurs. Je l'ai fait dans un traducteur.

Prepáč ale podľa mna to není dobrý nápad...Už len pre tu jazykovú bariéru. Ja z tým nesúhlasím. Možno sa najdú iný ktorým to nebude vadiť ale ja trvám na svojom. P.S Prepáč za chyby. Robil som to v translatery.
 

DeletedUser

Hosť
Načo si tam prekladal, keď dole napísal, že to bolo robené v Google translate ? :D
 

DeletedUser4379

Hosť
clickage know how the world will be like? What are the requirements?
 

DeletedUser

Hosť
Marshall123 Ospravedlňujem sa, ale nemôžem úplne pochopiť vás
Hovoríte o konfigurácii?
Všetci hráči motivovaní k účasti hlasovať svet

Niekto by mohol vyústiť prvú správu z textu v angličtine alebo francúzštine?
to by bolo naozaj pekné! :)
 

DeletedUser4452

Hosť
It´s look very good, but what language will be on this world? And what webpage will be on? It´s there many complication, but it will be very good...

P.S.:) sorry I´m very bad in english..:)
 

DeletedUser3606

Hosť
Je ne pense pas que ce soit la meilleure idée, alors ce serait une Alliance de lot et chaque seule nation, et je pense qu'il devrait y avoir un plus grand pays à forte prévalence allaient coopérer et petits seraient pohltili.Je est juste mon opinion

Nemyslím si že to je najlepší nápad,potom by bolo veľa aliancii a v každej len jeden národ a myslím že by tam mali prevahu väčšie krajiny ktoré by spolupracovali a tie malé by pohltili.Je to len môj názor

Anticipation par le pays comme nous Slovaques nous devrions parler slovaque et français après la France.

Rozpoznávali by sa krajiny ako napríklad my Slováci by sme to mali po slovensky a francúzi po francúzky.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4452

Hosť
Oh, i think that´s very good idea. We will can compare what nation it´s the best! :)
 

DeletedUser

Hosť
§ 2 Komunikácia
• Komunikovať je povolené iba v slovenčine alebo češtine, prípadne pre menšie skupiny iných národností aj v angličtine. Prosím obmedzte komunikáciu v iných jazykoch len na krátke citácie alebo frázy.

Communication is allowed only in Slovak, Czech and English
Prosím držte se tohoto pravidla, věřím že i hráč ze země galského kohouta toto pochopí a bude akceptovat..
 

DeletedUser

Hosť
Ospravedlňujem sa za preklad, ak niekto môže prekladať z angličtiny alebo francúzštiny, bolo by to veľmi pekné

Prvý príspevok aktualizovaný, tam sú odkazy na témy jednotlivých krajín
 

DeletedUser

Hosť
Kukučka !

Ospravedlňujem sa za meškanie, bol som ohromený, ale našiel som pomoc !

Vytvárame fórum venované "Medzinárodná Grepolis World", kde každá obec môže komunikovať, vyjadriť svoj ​​názor, prečítajte si ďalšie, diskusií a hlasovania.

Budem hneď späť ! Vaše názory sú dôležité, neváhajte a informujte svojho návrhu projektu !
 

DeletedUser4452

Hosť
OH, it is very nice! I hope, this project will be succesful.... on what page we can read about "International Grepolis World" more?
 

DeletedUser4452

Hosť
Oh, itś beautiful... and on what webpage we can read more about this project?
 

DeletedUser4034

Hosť
a tak to trocha pozmeniť ?
Čo takto krajina proti krajine ?
Myslím , nemusíme sa v spojenectvách miešať . Proste sa dohodneme niekoho zozbierame a urobíme jedno-krajinovú Alli.
Tento nápad sa mi páči. (prelož si to :D)
 
Hore