Vzniklo z nudy:)

DeletedUser

Hosť
precitajte si to cele a napiste mi sem vas uprimny(!!) nazor :
Je zima, vonku tma a husto sneží. Ja sedím v obývačke na hojdacom kresle poprikrývaný obhorenými dekami od babky so snahou udržať si aspoň to málo telesného tepla čo mi ešte ostalo. Nechutná pleseň rastúca na dvoch z prikrývok mi v tom veľmi pomáha. Prikladám zhnité drevo do pahreby aby som nezamrzol. Vonku je mínus 38 stupňov.Chvíľu sledujem ako červené jazyky plameňa oblizujú rozpálené uhlie a odštiepujú hrdzu z mriežok na dvierkach. Započúvam sa do ticha, keďže nič iné ako počúvať spev mŕtvych sa tu už nedá. Za pár dní, možno za tíždeň sa k nim pridám. Zomriem tu v tomto termitmi prežratom kresle schúlený do klbka od zimi. Počúvam ako na polámanej streche vŕzga sneh. Ako sa nemilosrdný studený vietor derie ces deravý komín. Počujem aj nožičky potkanov cupitajúcich k mŕtvole môjho brata pohodenej v kúte miestnosti. Neviem odkiaľ sa tam nabral, ja som ho nehal ležať tam kde som ho ráno našiel.

pokracovanie nizsie:)))
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
kratke to jo :DD aby to tu zbitocne nespamovalo ak je to blbost:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ospraveedlnujem sa za moje vyzsie uvedene vulgarne vyjadrovanie ktore us bolo nahradene vhodnejsim slovom
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
promin nu:))

..V ohni začne nepríjemne praskať, ako keď sa vám kĺb v kolene láme napoly. Z pahreby vyletujú iskry. Nie však naraz a nesynchronizovane. Najprv jedna zo stredu ohňa. Potom dve a dve po bokoch krbu. A nakoniec tri odvšadiaľ naraz. BUCH!! Zrazu ležím rozvalený na hnilej zemi s rozpaženými rukami a nohami. Stihnem len prevrátit oči v stĺp a za zadkom sa mi zjaví obrovská diera uprostred steny. S vynaložením menšej námahy nadvihnem hlavu a len päť centimetrov od môjho nosa uvidím niečo naozaj nechutné. Niečo ešte horšie ako pleseň na babkiných dekách. Naskytne sa mi pohľad na nakosť vychudnuté mužské nohy. Žlté neupravené nehty výrazne kontrastujú s neprirodzene bledou pokožkou. Pozriem sa vyžšie a skoro okamžite hodím tyčku. Fakt,že som už aspoň štyri dni nejedol to robí ešten nechutnejšie. Vidím pred sebou nakožu nahého, anorektického, zhrbeného, starého muža s vystupujúcimi rebrami. Na hlave má nerovnomernú plešinu okolo ktorej rastie pár chumáčov bielych mastných vlasov. To čo mu však matka príroda nenadelila posprávnosti na hlavu mu raší asi z každej časti tela. Na nohách, hrudi a v roskroku je to najhoršie. Biele zatočené chlpy mu nerastú len na tvári a dlaniach. Na útlich pleciach mu leží vyvalený čierny obézny kocúr. Vážne by sa títo zoofili mohli začať aspoň obliekať!! Veľmi pomaly a opatrne sa pozviecham na nohy a vzhliadnem k starcovy : " Otec." Okamžite schytám jendu výchovnú. Zízam naňho s otvorenými ústami. Z pier mi vytriskkne pramienok krvi a rana ma v momente začne štípať mrazom. Na starú trosku má stále dobrú ranu. Otec na mňa bez väčšieho významu zazerá spod hustého obočia. Potom otvorí ústa ktoré by som neroznal od ostatku tváre bez toho, že o nich viem a odhalí pozostatky svojho žltého chrupu. Spustí na mňa svojím piskľavým, priškrteným hlasom trhajúcim uši : "Rick, môj jediný syn." Odpľuje si, odtrhne zo mňa svoj vyčítavý pohľad a premseruje ho na potkana ktorý sa práve s chuťou zakusol do bratovej pečene. "Ja za to nemôžem." vyslovím tú najprimitívnejšiu odpoveď aká ma mohla v danej chvíli napadnúť.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2467

Hosť
OMG... to je take jak horor ... no na vlastnej kozi by som to nechcel zazit ,... ale naozaj ma zaujal ... pouzil si tam pekne prirovnania a ine basnicke prislastky ... no nebolo to velmi mile ale zapacilo sa mi to ..>. velmi putave rozparavanie ... :)
 

DeletedUser1249

Hosť
toto sa mi najviac páčilo:D

Stihnem len prevrátit oči v stĺp a :Dza zadkom:D sa mi zjaví obrovská diera uprostred steny.Niečo ešte horšie ako pleseň na babkiných dekách.:D Pozriem sa vyžšie a skoro okamžite hodím tyčku:D. Fakt,že som už aspoň štyri dni nejedol to robí ešten nechutnejšie:D.Vážne by sa títo :Dzoofili:D mohli začať aspoň obliekať!!
 
Hore