Vtipné správy - Beta

DeletedUser

Hosť
yes, to by bolo dobré :firework:

napíš mu že ma nájde iba na game :sledge:
 

DeletedUser

Hosť
tusim mu napisem :sledge: ze je strasne popularny a ja som jeho sraaaasnaaa fanynka :))
 

DeletedUser1023

Hosť
lev1 dňa 12.12.2010 o 17:06
podrebujem pomoc hrac maleto na mna utoci a dal na mna povstanie a o sedem hod. ma dobije prosim posli podporuuuu



A pritom ho ani nepoznám . Ale vidím že takéto správy dostáva skoro každý hráč :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1720

Hosť
nedalo my to tu nenapisat :D ja sneho nemozem :D

hercules7 dňa 31.12.2010 o 15:07
:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
miro9991 dňa 31.12.2010 o 15:06
tak snivaj dalej :D

hercules7 dňa 31.12.2010 o 15:05
precoo??je wem ze mam malo bodov vzdycky som snival ze pojdem k vamm plsssssss::((
miro9991 dňa 31.12.2010 o 15:04
nie nemozes

hercules7 dňa 31.12.2010 o 15:03
ja wem alee budem velmi uzitocni plsss plsss som velmi dobry v pozyvani plssssss velmi velmi pekne prosimmmm::mozem??
miro9991 dňa 31.12.2010 o 15:02
mas malo bodov

hercules7 dňa 31.12.2010 o 14:59
mozem ist k vam plsss do spojkyy??plss
 

DeletedUser

Hosť
ee najprv ti povedia že ich kamarát je ten a ten mimochodom povedia niekoho riadne silného no a vy poviete že váš kamarát je niekto ešte silnejší a už budú ticho
 

DeletedUser

Hosť
Mne keď sa vyhrážajú či už na delte alebo na alfe poviem, že moje prístavy sú otvorené to je všetko. ;)
 

DeletedUser

Hosť
tak to vies a toto mam stale tiez a uz sa tesim ze teraz tento spam chodi na bete mariankovi za dva dni len jeden spam a ten nestoji zato klud a pohoda ked som bol cislo 1 tak toto bolo stale

sabinka dňa 29.12.2010 o 18:06
ok a si na skype???
skipi dňa 29.12.2010 o 17:56
jasne vies ze toto je na bann pytat heslo od niekoho ineho este raz a nahlasujem toto porusenie pravidiel
sabinka dňa 29.12.2010 o 17:50
ako meno a heslo plssnic ti nespravim a ked ti spravim tak ma mozes dobyt prosim
skipi dňa 29.12.2010 o 17:39
ako kuknut
sabinka dňa 29.12.2010 o 17:31
mozem si ta kuknut????? odpis
 

DeletedUser

Hosť
to som mal stale len nachvilu heslo prosim a podobne jeden mi slubil ze ak mu dam heslo naplni mi mesta jednotkamy lebo ma cheaty :D
 

DeletedUser

Hosť
to som mal stale len nachvilu heslo prosim a podobne jeden mi slubil ze ak mu dam heslo naplni mi mesta jednotkamy lebo ma cheaty :D

ten bol riadny hmmm... ale mne raz niekto pisal ze ak mu nedam ucet tak ma dobyje problem bol v tom ze moja osidlovacka vyrazila skor ako stihol vyskumat dobytie
 

DeletedUser

Hosť
sak toto a nenahlasil nahlasujem len urazky ked uz s naozaj nejake hlupe na rodinu alebo ked mam dojem ze ten hrac to skusa aj inde viete ked ja mam uz viac rokov ale ked napise niekomu co ma okolo 10 rokov su tu aj taky a ukradne mu ucet nic moc :)
 

DeletedUser

Hosť
oni len chcu byt silny bez boja ale ves treba ich naucit ze musia vediet prehravat inak z nic vyrastu kriminalnici:D
 

DeletedUser

Hosť
sak toto a nenahlasil nahlasujem len urazky ked uz s naozaj nejake hlupe na rodinu alebo ked mam dojem ze ten hrac to skusa aj inde viete ked ja mam uz viac rokov ale ked napise niekomu co ma okolo 10 rokov su tu aj taky a ukradne mu ucet nic moc :)

Nahlaš to prosím, nemám koho banovat :)
 
Hore