Veľkonočné Vajíčko Sokky11

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
http://imgupload.sk/viewer.php?file=pn3vwdx23oco48uz3soj.jpg
1h2skx.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3132

Hosť
1. sutaz koncila vcera :(
2. a ako si doslak menu Sokky11???
 

DeletedUser3132

Hosť
kludne ratajte aj jej jajco :D je tu vela peknych jajec takze neratam z niecim a ked uz sa nanim namakala tak nech sutazi :D ten termin bola len taka poznmaka :p
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj peťo852.
Ako si myslel svoj výrok, že termín bola len taká poznámka? Admin už oficiálne súťaž ukončil, tak daj info, ak sa niečo zmenilo. Díkes.
 

DeletedUser

Hosť
ved sútaz skoncila v pondelok!..

Veď práve preto sa pýtam, ako si to myslel. Súťaž skončila, ako sám píšeš. Myslel som, že máš nejaké informácie o predĺžení, keď si na slovo termín povedal, že je to len taká poznámka...
 

DeletedUser3132

Hosť
nie ja len luckovi vysvetlujem ze nerucam konkurenciu ale len som podotkol nato ze neskoro to bolo pridane
 

DeletedUser

Hosť
Chápem... Nakoľko tých súťažiacich je dosť málo, možno sa mohlo zaradiť do súťaže aj toto vajíčko. Hoci trochu neskôr, ale predsa sa len mohlo prižmúriť jedno oko. Alebo aj dve. ;-) Alebo asi aj tri... :-D
 

DeletedUser3132

Hosť
ved som povedal ze som zato ved ajtak otom tozhoduju nasi moderatori.. :D
 

DeletedUser

Hosť
1. no neskoro bohužiaľ, mala som prácu, takže nesúťažím či hej?
2. k nicku sokky11 došla som že som skončila na svete delta, a ponúkli mi účet sokky11 lebo on nemohol hrať ďalej, tak som to vzala, a dobre že som vzala sme zvíťazili jupííííí
 

DeletedUser

Hosť
Blahoželám ku víťazstvu. :)
Možno získaš nejaké ocenenie aj tu. Len vyvstáva otázky, kedy sa to tu vyhodnotí. Admini nedali presný termín, iba vyjadrenie niekoľko dní. Tak snáď to nebude niekoľko stoviek dní. :-D
(napokon, tu nejde o život...)
 

DeletedUser

Hosť
hej presne tak, dík ak máš blízko k Banskej Bystrici tak si pozvaný na zraz ktorý ja organizujem spolu s našou ally bude v máji 19.5 - 20.5 :)
 

DeletedUser

Hosť
Ďakujem pekne za pozvanie. Teda, ak to bolo určené mne. :D
To je ešte dosť ďaleko, teraz sa sústreďme hlavne na tie naše vajcia. ;)
Teda nie na naše, ale na tie veľkonočné. :eek:
 

DeletedUser

Hosť
LydkaBJ aj ja ti teda gratulujem ;) k tvojmu/vášmu víťazstvu :D a vajíčko je nádherné :D
 

DeletedUser

Hosť
ďakujem Han353 :) aj tvoje je pekné, chcela som iné, aké boli tuna :D:D a podarilo sa myslím
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore