Vaša Taktika :)

DeletedUser4379

Hosť
Ahoj spoluhráči :) Aká je vaša stratégia na túto hru? :) Moja je jednoduchá. Stavať až dokým nevybudujem akadémiu na 30 prístav na 20 a armádu aby som sa obránil a aby som mal aj na útok :) a potom robiť mestá útočne,obranné,zápalkové a Birkové :) Pochváľte sa aj vy! :)
 

DeletedUser

Hosť
Moja taktika je rovnako vybudovať na 30 akad. 20 prístav vyskúmať ol a dobytie a potom len zbierať BB.
 

DeletedUser4995

Hosť
Moja je presne taká istá, bola mi poradená a je účinná.
 

DeletedUser

Hosť
moje taktika , ukecat nepřítele, zdeptat ho, zblbnout a vyhrát
 

DeletedUser

Hosť
To se ti v celku daří. :D
Waw, města na full? A pak zabírat? To asi nebude moc úspěšná taktika, ne? :)
Ale zase je fakt, že to určitě přebírajicí ocení.

BB sbírám od začátku, těch není nikdy dost, je tedy fakt že u mě na ostrově pak už aktivních hráčů moc není. :D
 

DeletedUser

Hosť
já už přebrala pár full měst a snad týden je bourala, tak nevím asi jsem nevděčná neocenila jsem to
 

DeletedUser5147

Hosť
Moja taktika je vyskúmať dobytie, osidlu vystavať a tak len dobýjať a dobýjať
 

DeletedUser

Hosť
moja najprv surky surky dokym nemam aspon na 25 sa hl mestom nehybem od suriek akademia pristav zakladanie miest na 1 ostrove je to velka vyhoda aj obranna aj utocna utoky sa planuju lahsie lebo mesta su blizko od seba :) pri vedlajsiech mestach najprv suroviny na 20 potom senat 25 a potom sa rozhodnem na co budem mesto pouzivat zavisi to dost od toho co minuli hrac staval v akademii :))
 

DeletedUser

Hosť
Stavet doli je podle mne nesmysl na zacatku. Musis jen klikat co 5 minut vesnice a vyklikavat kazdy den denni limit. Rudiz kdyz udelas druhe mesto na stejnem ostrove udrlas strasnou blbost pac se pripravis o suroviny a nehorazne se zbrzdis oproti ostatnim. Doli vubec nedavat nad tech 12 12 15 kvuli pristavu. Nejlepsi je zalozit 2 mesta jeste v zacatecnicke ochrane (zalezi podle nastaveni, pri 2/3 a 3 dnech to jde dopohody uz, na 1cce e to trosku hard na zlatky ale jde to). Tudiz po 3 dnech kdyz lidi zacnou dobyjet dalsi mesto, uz mam kolem 8000 bodu, 4k main a 2x 2k nove zalozene mesta. bb nato lehce vezmes kdyz par krat pretocis ostrovni misi na obranu nebo utok, staci 300bb. Takhle su vetsinou top 1-3. Na zacatku serveru. Pri nejakych 40 mestech muzes zacit delat mesta na stejnych ostrovech jako uz mas, staci 2-3. V teto dobe uz ale musis v tech mestech kde nebuded klikat vesnice po 5min dat doli na 40 coz bere popku a sou dobre jen na def jednotky pac ty vesnice davaji odost vic nez surovinove doli.
 
Hore