Ukončenie pôsobenia v Sk Grepolis Teame

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Milí kolegovia, hráči, kamaráti..

Dnešným dňom opúšťam rady Sk Grepolis teamu a nechám chlapcov bez "ženskej ruky".
Rada by som poďakovala Sultanovi, ktorý mi odovzdal zo svojich supportérskych znalostí všetko, čo mohol a bol pre mňa oporou najmä v začiatkoch, ďalej Maurimu za jeho nehasnúci optimizmus a pozvanie do supportu, Brutovi za to ako sa úžasne medzi Grepolis Team začlenil a ihneď sa stal plnohodnotným členom supportu (verím, že všetko, čo som ti odovzdala dobre zužitkuješ), Mathewhovi za dvojzmyselný humor a odľahčenie moderátorov a samozrejme ďakujem Cronymu, s ktorým sme si vybudovali dôveru a vedeli sme sa na seba kedykoľvek spoľahnúť.

Ak by som mala osobitne menovať hráčov, na ktorých si rada spomeniem, nenašiel by zoznam konca, každopádne som rada, že Grepolis ako on line hra dokázal vytvoriť dobré partie reálnych kamarátov :)

Prajem teamu veľa zdaru a pevných nervov pri ďalšej práci a hráčom chuť do hry (veď bosorka Thiefka už bany nebude rozdávať :) )
Neodchádza sa mi ľahko, support podobne ako hra ľudí zblíži, ale realita prináša so sebou nové veci a príležitosti a ja ich chcem žiť na 100%.

Ešte raz všetko dobré :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore