Thiefkin pomník

DeletedUser1626

Hosť
Milý spolubojovníci,

ako sme sa mohli dočítať, končí jedna z najznámejších členiek supportu. Mnohými milovaná, obdivovaná, mnohými zatracovaná a nenávidená. Veselá osôbka THIEF :D.

THIEF, vďaka za tvoju prácu a ľudský prístup, zostaneš navždy v našej pamäti ...
 

DeletedUser1879

Hosť
takže keďže som dostal rozkazom sem napísať ako našu thief milujem a ešte do teraz nemôžem zabudnúť na jej podpory, tak to sem teda píšem :D

ale tak borka bola si hráčka s veľkým H a supportérka s veľkým S, prajem si aby všetci mohli vidieť koľko práce si na grepolise vykonala a aby ju náležite ocenili.

no tak prajem ti veľa úspecho v real živote a som rád že som ťa tu spoznal a tiež, že si konečne dostala rozum a skoncovala s týmto žrútom času :D
ja sa s tebou nelúčim, lebo však zestaneme v kontakte aj naďalej (teda ak sa na mňa zase nenas... :D), ale tak časom si človek zvykne aj na tie nálady :D

takže NIBI veľa úspechov ti želám :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2675

Hosť
neviem kde začať ale viem kde skončiť a to tam ze iste sa hračka ocitne na dakom milom učte ale moče svietiť aj na zeleno,modro,červeno lebo dnešne časi su nevyspitatelne ,takze neni dovod sa snou lúčiť.
Ale viem jedno že kdekolvek sa dostane tam bude podporovat spoluhračov,nepriatelov,znamych či neznamych :))

ps:nie že mi dotične organy zmazu temú alebo mi zase nahadzu dake body
 

DeletedUser

Hosť
Borka mi už vravela davnejšie že chce končít , len som nevedel kedy ... ,hihi viem o nej svoje a zažil som snou doslova všetko :D ,je to moja mamička ,učitelka grepu ! ! !takže bacha na slová ,lepšia maminka sa nenajdé ! na jednej strane je to zlé .. síce aj ja som už od nej dostal ban a to som jej synáčik :D , určite bola dobra supporterka , vedela čo robí :)) a bola super hráčka ako na gamme tak aj na bete ale beta ... to boli zlate časi snou ooooo bože by som to chcel vratit spať :( , ale každé mínus ma aj svoje plus , ked že táto hra zaberá dost času ešte raz opakujem dost času ! :D , tak bude mať viac času na rodinu a tak a prajem jej všetko dobré do realneho života ! :-* cmuk :D dúfam že snou budem v kontakte, super osoba , vždy si dobre pokecáme , vyrozpravame a zasmejeme :D však život nekončí :)) podla mna to neni žiadna tragédia :)
cicuška drž sa :)

koniec je nový začiatok !! !
 

DeletedUser

Hosť
No co dodat neviem ci smiem spomenut nejak vsetky zazitky a asi ani nechcem od sprav ktorymi to zacalo este ako nibi az po prechod ku mne na betu a ine casy ine vecy ine rozhovory
Jedno viem isto u mna top clovek v supporte pametam si tu dost ludi prehlad mam hm dost velky a pre mna osobne najlepsi clen supportu co tu bol
No vsetko dobre dalej v inych sferach a cinnostiach ked tak vies ako a kde ma najdes aj mimo grepu.
 

DeletedUser

Hosť
Ďakujem veľmi pekne za spomienky, priania a ocenenia.
Luck, no comment, zažili sme si kadečo spolu s Treskym, bola sranda, bolo aj smutno, ale vždy sme držali na gamme spolu. Kkova, môj žiak a srcko gammy :) Teším sa z toho, kam si to dotiahol v grepe, ďakujem ti za betu, naše akcie boli šialené a stále na ne spomínam. Spolu s mapa46 a tebou sme sa delili o útočníkov dňa, nemalo to chybu :)
Skipi, môj otec Fura, môj herný guru spolu s LancelotSVK, tiež sme si zažili, ponervovali, porehotali.. ale vždy bolo podstatné, že sme si ako ľudia výborne sedeli a aj po mojom odchode do supportu to drží :)
 

DeletedUser

Hosť
Mnojo, budu nam chybať tvoje zelene oči :D
Ale bolo to tu s tebou fajn :D čo viac dodať :D
 

DeletedUser

Hosť
Cicuška moja zlatá ty vieš ako ťa lukám a prajem ti len to naj a ak si sa takto rozhodla tak to musíme nejak prežiť :(

Budeš nám chýbať lebo ty si bola kvetinkou medzi tými bodliakmi na supporte .

A ako Tomáš písal ... tie tvoje zelené oči ... prísne ... ale spravodlivé ;)
 

DeletedUser

Hosť
Este dobre ze mi bolo oznamene ze nejaka takato tema existuje. Uz by som ju takmer presvihol. :D Mozno to vyznie trosku rozluckovejsie nez u ostatnych, ale mozem si dovolit, kedze ja sam na forum uz moc nechodim.

Thief / Nibiru
Najlepsia a najkrajsia :D supporterka aku kedy Grepolis mal. :D
Budes chybat najviac so vsetkych (neprehanam) a tym nemyslim len to, ze Grepolis tim pride o zensku ruku, ale ze ta budeme asi kustik menej vidat. Sak ale hadam tu budes este nejako bubakovat spolu s nami nehrajucimi. :D

Do zivota ti prajem len vsetko najlepsie a najkrajsie. Nech sa ti vo vsetkom dari a nech ti zubrienky stastne zdravo vyrastaju. :)

[SPR]Dneska mam taky den ze kazdemu posielam hudbu, tak pre teba ju dam aj sem. Najdes ju tu lahsie ako na skype. ;)

Medicin for mother earth
Indian song Inka Spirit (relaxing music) (su tam vlkyyyyyy :D vrrrrrr )
Old Russia
Russia[/SPR]
 

DeletedUser2675

Hosť
ale este chcem podotknut ze by si mohla premna spravyt jednu sluzbičku a ukazat sa aj ako hračka na game cez moj učet :)) lebo ma čaka operacia tak by si mohla zamna zaskočit :D na teba nebudu utočit šak si zena za volantom :D :D
a inak mne to tu pride ze sa snou lučite ako keby umierala :D
som zvedavy ci vam aj za sultanom bude tak smutno :p :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Mno tresky, v grepe umrem a real si idem užívať :)
Ďakujem tomi, Carlie aj wolfy..
 

DeletedUser

Hosť
veľa ľudi bude na teba pamätať v dobrom
a nech sa ti dari i v reale a občas nas prid pozrieť tu na forum :)
 

DeletedUser3132

Hosť
No neda my sem ako spravnemu SPAMERovi napisať ajked som sa moc snazil.

Tak prajem ty veľa šťastia do reálu. Nepoznal som ťa ale veľa som počul (dobrého aj zlého ale viac dobrého tak sa prikláňam na túto stranu kedže si ťa vážia hráči ktorých si ja vážim), a si jediná supportérka z ktorou som nemal žiaden konflikt, problém (ak ešte neratam BrusX, ten je ešte nový, nepoškodený). Tak veľa šťastia prajem. :D
 

DeletedUser

Hosť
Thief, budeš mi chybět. :( Druhá matka a tajná láska v jednom se nachází opravdu málokdy. :D
 

DeletedUser

Hosť
Preboha :D No vidím, že odchod stál za to, chcelo by to ešte garden party u mňa na chalupe :)
Ďakujem aj martinovi rehakovi, petovi, wasdovi - tvoje prístavy som zbožňovala ráno okolo 6.30 :DD
A Maurimu.. môjmu kolegovi, ďalšiemu greposynátorovi, ktorý nadovšetko zbožňuje pizzu, myslím že viac ako ženské, ale nemám to overené :D
 

DeletedUser

Hosť
ty si dalši človedk na ktory ostane v pamäti ako jeden z mnoho ktorych mam v pamäti
 

DeletedUser1403

Hosť
AJ ja a naše deti ti prajeme vela sťastia do dalšieho života siroty budu za tebou plakať aj stihčku som predal a luckovu mapu skrčil a hodil do koša:DDD
ale ty ma zase prekvapiš tak ako na bete ked som nevedel že si thief a ty si my napisala ˇˇ ahoj ako sa dari nechceš pomocť vieš kto som ˇˇ na to som nikdi nezabudol a nezabudnam ani na naš let stihačkou nad gamou ,chybaš nam už velmi dlho
takže vela štastia prajem
 

DeletedUser4034

Hosť
ešte pamätám na alfu..............
no čo chýbaš tu a nezabúdame.

s Pozdravom:DRAGON4444
 
Hore