The Secret - Tajomstvo

DeletedUser

Hosť
Pocul niekto o tom ? Asi nie ?

Tak vam sem dam jedno video toto Tajomstvo mne osobne zmenilo život

http://www.youtube.com/watch?v=Vv7fEkTJfRk

Je to rozdelene na party je to v cz viac vam nepoviem kto je zvedavi pozre si to

Ak vas to zaujme odporucam Knihu :)

Kto to už videl napiste aky mate s toho pocit :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ake pocity? ziadne :rolleyes:
videl som to pekne davno a myslel som si ze sa uz na taku chobotinu zabudlo.
Uverit tomu moze typicky priemerny slovensky obcan citajuci novy cas a pozerajuci tv joj.
 

DeletedUser

Hosť
The Secret hmmm....mám tu knihu je veľmi dobrá ak chcete nejakú dobrú knihu tak táto je tá pravá dobrá nazačítanie a myslím že kniha je lepšia ako film ;)
 

DeletedUser

Hosť
Jj je to je pravda aj ja ju mam a to niesom daky vasnivy citatel ale chytilo ma to dal som to sem pre niekoho ako ja :) nech si to najprv kukne a potom precita
 

DeletedUser

Hosť
Podla Mna Je To Celkovo Hlúpost ale je to len môj názor ...
 

DeletedUser

Hosť
Viděl jsem film a doma mám i knihu, k ní jsem se ještě nedostal...

Je to při nejmenšim určitě zajímavé...
 

DeletedUser

Hosť
Org jasne je to tvoj nazor ale jedna otazka vyskusal si to ?
 

DeletedUser

Hosť
ako som pisal aj na TW fore, toto je blbost jak mraky... :) je to to iste ako ked niekomu daju namiesto liekov cukrik a, ked veri, ze sa vyzdravi, tak sa aj vyzdravi... je to len psychika cloveka...
 

DeletedUser

Hosť
Nová sekta... moderní jehovisti?
Keby to fungovalo bolo by viac bohatých ludí.
Riadna demagógia.
Mám z toho pocit ako z pyramídových hier.
Alebo superreklám čo hádzem do koša.

Mám obavu ze sa z toho niekto moze aj scvoknút.
Navrhujem zamknut a odstrániť ako reklamu.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
reklama to určite nie je,je to voľná diskusná téma kde sa vyjadrujú vlastné názory na knihu poprípade film ;)
 

DeletedUser

Hosť
Natasha pozri ten film alebo kniha nevravi verte v nieco a stane sa vam to to nieje sekta ten film vravi že keby neboli ludia Pesimisti tak je menej hladujucich a trapiacich sa ludi jasne je to tvoj nazor ja ho berem :) asi si to zle pochopila a nefunguje to tak že si povies budem mat milion euro na konte o rok ale ked preto nic nerobis neusilujes sa tak ich mat nebudes The Secret - Tajomstvo sa nestane hned treba na to mysliet ako som pisal v prvom prispevku Zmenilo mi to život

Každeho je to nazor len vravim za vyskusanie nic nedate schvalne Zoberte si balik kariet pomiesajte ich zavrite oci a myslite že tam budu za sebou cervene karty a skuste to

Komu sa to nepaci nech to neskusa pride o životnu možnost

Reklama to nieje ja to tu nepropagujem nepredavam vam tu knihu ja to len hovorim

Sekta za Sekty sa plati
 

DeletedUser

Hosť
Mňa to natchlo že som to radčej vypol lebo by som tu sedel celý deň. ;) Asi si kúpim knihu.

K tomu by sa dala možno vymislieť aj hra ako adventúra. (napr. Harry Potter)
 

DeletedUser

Hosť
nikddy som nieco podobne nevidel ani necital, teraz som si to pozrel a usmial som sa. pretoze polovicu tohto uz mam za sebou. neviem ako ale odmalicka som tak nejak vedel ci skor citil ze v mojom zivote to nejak podobne funguje. napriklad vzdy ked som nieco pokaslal, vzdy ked mi nieco uslo a moc som to chcel, tak som dostal dalsiu sancu. nie druhu ci tretiu...niekedy ich bolo omnoho viac. nevravim ani nepresviedcam o tom nikoho :D:D
ale viem ze mne to tak funguje a urcite si knizky precitam

dakujem za tento link
 

DeletedUser

Hosť
Neni zac mne to tiež tak funguje ja som bol Pesimista nedarilo sa mi a teraz 4 tyždne mam novu priatelku mam lepsie znamky a podobne :)
 

DeletedUser

Hosť
Marek myslim že by sa dala urcite by to bol zaujimavi namet
 

DeletedUser50

Hosť
ste ma dostali zajtra diem kupovat knihu a neiiem co mam kupit tajomstvo alebo symbol od Dana browna omg :D :confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser50

Hosť
videl som pru cast...cize ked na nieco myslim ale ze velmi sa sustedim tak to bude nie? takze to nieje celkom tak v triede máme jednu babenku nema frajera hej .........myslim na nu stale ale este som ju nedostal...ked neratam ze sme spolu chodilo kvazi 1 den :D ale to je zamotane :rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
No v neviem ktorej casti rozoberali vztahy Secret sa nestane hned no a ty nemožes iba na nu mysliet musis si predstavit ako keby ste boli Spolu

ja som si predstavil jednu babenku mala frajera a povedal som si do tyždna sa rozidu a rozislisa teraz s nou chodim ja :)
 
Hore