Tenis

DeletedUser

Hosť
Ja to hrám vo svojom voľnom čase hlavne v lete na hracej ploche :)
 

DeletedUser

Hosť
Aktívne hrám tenis 8 rokov, ale pred pár mesiacmi som kvoli nedostatku času musel skončiť, tak teraz len rekreačne si chodím občas zahrať.
 

DeletedUser

Hosť
tak do tenisu som tiez svojho casu zabrdala, stavila som na vybavenie wilson a vzdy som bola spokojna, hrala som s par kamosmi v lete na kurtoch a moja uroven je asi taka, ze uspesne sa triafam do lopticiek, ktore vsak nie vzdy letia tam, kde by som si priala... a mojou slabinou je forhand :p
 

DeletedUser

Hosť
Hehe, tak zase mojou slabinou bol backhand, forehand a voleje som miloval :cool:
 

DeletedUser

Hosť
Mojou slabinou je bachhand ale najradšej mám smeč.

Terpe Mangu
 

DeletedUser

Hosť
tak do tenisu som tiez svojho casu zabrdala, stavila som na vybavenie wilson a vzdy som bola spokojna, hrala som s par kamosmi v lete na kurtoch a moja uroven je asi taka, ze uspesne sa triafam do lopticiek, ktore vsak nie vzdy letia tam, kde by som si priala... a mojou slabinou je forhand :p

Pokračuj v tom a nauč sa správnu techniku a budeš to mať.

Terpe Mangu
 

DeletedUser

Hosť
jooooj, terpe mangu, ja by som aj hrala, keby som teraz nesportovala po ihrisku zvanom grepolis :D a le nieee. sak pride leto a niekoho vytiahnem a trosku oprasim zaklady :p i ked viac ma v poslednej dobe taha squash :D
 

DeletedUser

Hosť
ja som tenis hral raz v zivote aj to bola obet moja chuda sestra a nejak ma to nechytilo vobec :D ale badminton ma bavil viac ako tenis neviem preco a ani v Tv nepozeram a to ja odpozeram vsetky sporty pozeram aj curling a podobne zalezitosti
 

DeletedUser

Hosť
skipi ty uz iba zahnivas... dufam, ze aspon ping pong zvladnes, inak bude z teba zienka domaca :sledge:
 

DeletedUser

Hosť
ja som tenis hral raz v zivote aj to bola obet moja chuda sestra a nejak ma to nechytilo vobec :D ale badminton ma bavil viac ako tenis neviem preco a ani v Tv nepozeram a to ja odpozeram vsetky sporty pozeram aj curling a podobne zalezitosti

Mňa baví tenis aj bedbinton.Musím sa priznať bedbinton mi ide lepšie,
P.S. Na škole som bol šampión.
 

DeletedUser1249

Hosť
mna bavi tiez dost tenis aj badbinton ci jako sa to pise
 

DeletedUser

Hosť
velmi rad hram tenis aj ma to velmi bavi a budem chodit aj na turnaje
 

DeletedUser1810

Hosť
Hrával som tenis 3 mesiace, len tak rekreačne.. skúsiť som to skúsil, ale nebaví ma to nejako.. Môj rekord: Som najlepší v okruhu 15 metrov :D ďalej by som prešiel už do inej triedy :D
 

DeletedUser2467

Hosť
velmi rad hram tenis ale nemam na to cas ale radsej si zahram badbinton, mozem si ho zahrat hocikde a tenis musim hrat na ihrisku ...
 

DeletedUser

Hosť
Taktiež, raz som odpálil loptičku a skoro som rozbil okno, a raz som s tou loptičkou zostrelil kamoša :(
 
Hore