Taverna sveta Mu

DeletedUser1525

Hosť
No pekne cherubinko si si to vylepšil,počkaj času keď moja OL-ka u teba zakotví a aj ty Matcho ma očakávaj

obcas sa sem kuknem - vacsinou nereagujem na duchaplne diskusie a na trapne sukr. spravy nereagujem uz vobec, no nic iba som mu s pomocou kolegu trochu vycistil 2 mesta a vygumoval hradby, ale neviem ci to pojdem vobec osidlit - lebo s mestami stavanymi z hora dole a s vestiarnou a s divadlom sa velmi nestretavam pri osidlovani, a este tie hradby dorabat ;););)
 

DeletedUser1525

Hosť
asi je z jeho pozicie, aj tak veza je uzitocnejsia , co z toho ze vie o spehovi, ked tam potrebuje hlavne zosilnit obranu o 10 % ...
 

DeletedUser

Hosť
No šak jasné, na to som narážal...

Hééj, nie sme spojenci na Lambde? :-D Mi docvaklo :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1525

Hosť
ja to tam nehram, hral som iba na gamme -- ale ku koncu som podaroval nick a dohral som to tam iba v ustrani cez iny ucet, hral som na norskej thete, teraz na MU tak rekreacne ... takze moj nastupca - snad nerobi hanbu mojej znacke
 

DeletedUser2189

Hosť
piste radsej do sukromnej spravy,inac to tu sultan pomaze a vy dostanete karticky
 

DeletedUser

Hosť
Už ani v taverni nie je človek slobodný :D Tak teda... Ako sa darí na Mu, čo je nové?
 

DeletedUser2189

Hosť
ako 1 akademia je v pohode,2 by sa este ako-tak dali,ale aby malo spojko 4 akademie,to je trochu slahnute
 

DeletedUser1525

Hosť
preco nie ? vsak vytvorili spolu 5 aly a zazdielali forko, ale tolko odpadu po kope som uz dlho nevidel :eek::eek:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3830

Hosť
Nevidim vyznam tolkych akademi... Tam je hrozna koordinacia a este taki 700 bodovi -,-
 

DeletedUser3606

Hosť
No takže na Mu asi končím,ďakujem asi 5 spoluhráčom ktorý mi poslali podpory a ja som mal v meste 70% mojej armády,ostatok ich,tak skúsim to na Nu aj keď to nebol jediný dôvod že mi prebrali naj mesto,ale proste mám viac dôvodov
 

DeletedUser

Hosť
Ale keby ti ich neprebrali tak by si ešte hral.. škoda no, rovno v "krvavej" zóne by som nechcel byť :(
 

DeletedUser3606

Hosť
tak vieš-nanič podpory keďže som bol fakttt zapodporovaný že až-500 mečov,150 lukov,300 hoplitov,to by som prerazil aj sám a ešte 80 biriek
 
Hore