spajanie utokou do jedneho

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Caute mam otazku ci sa daju pospajat jednotky z viacerych vlastnych miest do jedneho utoku ?Alebo len nacasovanim.
 

DeletedUser

Hosť
Nesmysl!!! útoky prostě nespojíš
i kdyby nějakou těžkou náhodou dorazily útoky v jednu sekundu tak se pořád počítají zvlášť, pokud pošleš 100*1 práče tak dojde sto útoků o jednom práčeti a jeden šermíř je vyrube jednoho podruhym i kdyby dorazili v jedné vteřině(což se Ti nikdy nepovede.)
 

DeletedUser

Hosť
a dokonca utoky sa nedaju casovat upne presne aj support pisal ze sa robia nahodne odskoky v urcitom max pocte sekund plus alebo minus takze aj to je nemozes dat ze ti budu dopadat po sekunde :D
 

DeletedUser

Hosť
Äntičasovací systém opravdu upraví čas útoku ovšem kdo má velkou trpělivost tak může tak dlouho útoky posílat a vracet zpět až se trefí, ale je to malá pravděpodobnost.. vím o tom že to někdo zkoušel.. je to však o ničem:)
 

DeletedUser

Hosť
Äntičasovací systém opravdu upraví čas útoku ovšem kdo má velkou trpělivost tak může tak dlouho útoky posílat a vracet zpět až se trefí, ale je to malá pravděpodobnost.. vím o tom že to někdo zkoušel.. je to však o ničem:)

toto je nerealne lebo ak posielas a ja osobne som uz robil akciu kde som posielal 28 utokov z 28 miest tak a s casovanim a dopadom co najmensom tak to nemozes vracat a posielat to sa neda ver mi :D
 

DeletedUser

Hosť
na *******e to tuším šlo nie? tu som to skúšal a ani za boha to nešlo
dokonca som časoval útoky tesne po sebe, všetko na 1 sekundu po sebe rozpočítané (bez chýb) a útok zápalnými prišiel o 7 sekúnd neskôr ako mal a pekne mi padla armáda...
je to blbosť keď to samo upravuje príchody ak som to správne pochopil
 

DeletedUser

Hosť
Nemusel, je tu tzv. časovač a ten robí odchylky v čase medzi útokmi fakt sa nedá aby dopadli naraz. Ako som sa na stretávke dozvedel:D je to tuším +- 15 sec.
 

DeletedUser

Hosť
A inak aky by to malo vyznam keby zapalky isli inim utokom a vojsko inim utokov- a v tu istu sekundu by dorazili...To by malo taky isti vyznam ako keby isiel jeden utok a v nom zapalky aj clny
 

DeletedUser1318

Hosť
nemam rad spolocne utoky:)hlavne namna:Dze EoL(Elita of Lorderon):D
 

DeletedUser1762

Hosť
Však si zo všetkých miest pošli útoky ako podpory do jedného a odtiaľ zaútoč.
 

DeletedUser

Hosť
Raději nepiš nic, než abys psal bludy. :) Takhle to samozřejmě nefunguje...
 

DeletedUser

Hosť
mauri ale dobre radi asi to sam tak robi sak :D ked mu to ide tak tak aj radi Mimarifap setko posli aj k nepriatelovy do mesta a utoc odtial aby si bol krity ze neutocis ty :D
 

DeletedUser1879

Hosť
he ale ja si pamätám na 1 útok na nášho hráča so 700 zápalkami :D
 

DeletedUser

Hosť
a já čekám kolikrát tenhle profláknutý a posléze napravený BUG ještě někdo vytáhne
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore