S čoho mate fobiu ? :-)

DeletedUser

Hosť
S čo tak mate fobiu ? : pavukov ? . . . hadov alebo ničoho ineho ? tak to sem napište :D

Tak ja začniem, ja mam fobiu z manualnej prace :D
 

DeletedUser

Hosť
ja mam fobiu s obrovskych veci takze sa musim vyzliekat len potme :D

ale inak nemusim vseliaku haved a volne pustene nevycvicene psy :)
 

DeletedUser1618

Hosť
No, tak ja mám fóbiu z toho, že raz prídem k mojej skvelej babičke a v špajzi nebude mať žiadnu sladkosť :D
Alebo z tmavých, strašidelných priestorov a ešte z hadov a môjho suseda.... :):)
 

DeletedUser3132

Hosť
kde by som zacal... takze fobia z prace, skoly ale najme MATURYT ...
hadov a podobnej havede sa nebojim ale dvakrat prijemna my nieje najme ak ju stretnem necakane niekde na prechadzke v lese alebo kukurici... :D
a psy niesu ziadna haved !!! povedal by som ze su civilizovanejsie nez niektory ludia (za psa nepokladam pudlov a im pribuzne rasy ktore vyzeraju ako macky alebo zajace) :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak z čoho mám fóbiu?! z toho že zomriem :( a ešte niekedy mi je zle keď som vo veľkej výške ale iba keď na TV leziem na tyčku a zistím že som úplne hore pozriem dole a je mi zle :D inak nie nebojím sa ani keď som na vyhliadke, tobogáne, na nejakom vrchu atď...
 

DeletedUser72

Hosť
Já mám od jistej doby psychofobii z permabanů.
Už vím že mne nikdo nikde na žádném fóru nechce a že jsem všude nežádoucí, takže permabanům a věčnej samotě se stejně nevyhnu. Vlastně když s tím musím žít, tak to snad ani fobie nejni...
Tak nic no :eek:
 

DeletedUser

Hosť
Fixion je Čech, vídam ho na CZ fóre ;)

Ja ťažko zvládam samotu vo veľkých priestoroch alebo na neznámych miestach. Byť sama v cudzom byte, v hoteli alebo v neznámom meste mi spôsobuje fakt utrpenie a obvykle sa neviem na nič sústrediť.
Zvyšok zvládam dobre :)
 

DeletedUser

Hosť
ja mam fobiu z toho ze mi nepojde net :mad:
a zo skoly preto tam radšej nechodim
 

DeletedUser

Hosť
Dobra otazka,aj tak nikoho podla mna nezaujima odpoved len aby bol spam :D ja mam z pavukov,zato hadov mam velmo rad
 

DeletedUser

Hosť
Fobii mám z A pavouků(když jsem byl na Harry Pottrovi a na scéně se objevil Aragog tak jsem omdlel)
B ze tmy
CJednou se mi zdálo že všude kolem mě byli Neadrtálci(nebo něco podobného) a chtěli mě zabít-od té doby mám strach i z toho co člověka pořipomí ,ale člověk to není
D Když vím,že jsem dobře jištěn tak mi výšky nedělají problém ,ale běda když nabydu dojmu že můžu spadnout-tuhle kdyý jsme dělali ve třídě dekoraci a já chtěl něco připevnit na strop(vylezl jsem na stůl a na něj si dal židli) tal mě najednou během práce napadlo že můžu spadnout-a dostal jsem hysterický záchvat a musel to udělat někdo menší.

Tak ja začniem, ja mam fobiu z manualnej prace :D

To většina populace,ale tahle fobii je bohužel jediná neléčitelná.:D:confused:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Jé čau arabe, zapoměl jsem dodat že se strašně bojím nočních můr :).
 

DeletedUser3132

Hosť
Beduin to su len tvoje fobie ci to z celej rodiny si povypisoval??? :p
 

DeletedUser3367

Hosť
Ja mam strach z obrtlika a skipiho ked zacnu nadavat..
 

DeletedUser3132

Hosť
Zas to pomazali :( co natom bolo zle????!!!! a netvarte sa ze nepocujete!!!
 

DeletedUser

Hosť
Co je na tom zle? Ze je to mimo tema...na takove plkani tu mame prece hostinec, tak se to uz naucte. :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja mam fobiu z kamosov pretoze vzdycky ked s nimy niekam idem urobia nejaku hlupost:eek: a ja som vzdy na vine:confused:
 

DeletedUser

Hosť
Uzavreté priestory, výšky a nebezpečné situácia. Samozrejme i zo školy.
 
Hore