Resistant

DeletedUser

Hosť
Zdravím, pripravujeme sa na nový svet a chýba nám pár ešte niekoľko hráčov. Na veku nejak veľmi nezáleží pokiaľ sa nebude správať ako decko ;). Stratégiu aj názov už máme vopred dohodnutú a kto by sa chcel pridať tak musí spĺňať týchto pár jednoduchých požiadaviek:

- Mať Skype a Facebook
- Denná aktivita
- Ochota pracovať s tímom a nie sám za seba

Kto by mal záujem sa pridať tak konkrétne informácie budú vypísané vo Facebook skupine.
- kontakt na mňa Teedy_auf (skype)​
 

DeletedUser2496

Hosť
Len aby vaše spojko nedopadlo ako na Rho...
Dúfam že to už nebudeš hrať s tou trúbou, lebo to by bol rýchli koniec :)

Nevravel si že už nemáš chuť, či sily na vedenie spojka?
 

DeletedUser

Hosť
Už si dám pozor na nových ľudí, samozrejme že s tou "pani najmúdrejšou" nehodlám už nič mať. Nechcel som mať nič s vedením na Rhó, pretože som si vybral tragédov do aliancie TBH, ktorý vedeli robiť iba problémy. Skúsim to na novom svete.. už som dohodnutý na Facebook skupine so 13 ľuďmi, ktorých mám overených a jedným mimo fb.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tak tak a sajler chystáš sa aj ty na sigmu ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2496

Hosť
Neviem ešte, nový svet ma vždy zláka, hlavne ak má mne vyhovujúce nastavenie...
No dúfam že tam bude morálka, pretože ako samy môžete vidieť na Rho, je to svet zbabelcov, čo vedia útočiť len na slabších a tak si zvyšovať svoje ego, preto morálka vždy vyrovná sily vo svete a je to istý regulátor pre supov :)
Momentálne máme úspešne rozbehnutý Omicron kde budú o pár mesiacov divy takže tam je to priorita to dotiahnuť do úspešného konca
Zo Synncom teraz tvrdo bojujeme na Rho, tretí svet by som určite nestíhal...
Takže je otázne kedy sa tento spustí, no dva svety pokryjem aktivitou ale tri už nie, takže všetko je vo hviezdach...
Keby som bol všade ako radový člen tak by to šlo, lenže vediem spojko na dvoch svetoch takže to ma bohate zamestnáva ;)
No nevylučujem túto možnosť :)
 

DeletedUser5239

Hosť
Sajler pod pod sprvíme zasa najlepšiu ally kde to funguje pod pod :)
 

DeletedUser297

Hosť
poslední dobou už to v grepu není to co bejvalo.v mnoha případech si tu hráči léčej komplexy a dostávaj grep za hranice hry
 

DeletedUser

Hosť
to je pravda ale ja teraz idem na korunku :) tak dúfam že nevsadzam na zlého kona :)
 

DeletedUser5239

Hosť
hahahahah kde na Rho ??
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
nie nie na sigmu :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no to hej ale pozri sa na svet rho toľko hajzlikov po kope som nevidel :) a sklamalo má ako Vassal a spol zdrhly ku kedlubenom (nič proti)

,sultán ospravedlňujem sa som si to nevšimol :)
 

DeletedUser5239

Hosť
Hhaha chlpaec ešte vela rokov musích straviť pri Pc aby si nás dobehol Rotujíci Kedluben a Ruhles Legion ally bez ktorej si Slovensky grepolís neviem predstaviť :) A som hrdy že som jeho sučastou :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2496

Hosť
Na omicrone je to už ustálené a je tam relatívny pokoj, takže sa tam dá už kľudne hrať a klikať, taká pohodička
Pripravujeme sa na divy, tipujem že sa spustia za 3 mesiace :)

Uvidíme kedy budú chcieť spustiť nový svet, ideálne by bolo hneď po dostavaní divov na Omicrone, to by som určite išiel...A možno aj kopec ľudí od nás z RL.
 

DeletedUser4379

Hosť
Prosím vás vráťte sa k téme tejto sekcie, teda nábor do spojenectva Resistant, ak chcete pokračovať v téme o ktorej si tu píšete, choďte do Hostinca :) ďakujem
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no server má byt spustený do konca januára takze to nebude asi za 3 mesiace :D
 
Hore