Requiem

DeletedUser297

Hosť
Ahoj,toto bude zřejmě již můj poslední svět,proto bych si ho rád užil a zahrál aktivně a zábavně bez stresů a hádek,či léčení nějakých komplexů.mě jistě znáte z jiných světů,tak netřeba se nějak představovat.proto jsem se rozhodl založit vlastní ally pod názvem

Requiem

bude otevřena pro aktivní pohodáře,co se chtěj hrou pobavit.bude-li někdo mít chut se ke mě přidat,dám jsem zvací link at jsme pohromadě.
vstup do hry:středa v odpoledních hodinách

zvací link:http://sk.grepolis.com/invite-334070-sk20?invitation_id=169819&invitation_mac=fd72ecf5&ref=player_invite_linkrl

kdo nemá zájem se přidat,tak prosím nespamovat.dík

akcibaz
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3947

Hosť
...

S tebou som uz svet hral a myslim, ze prave ty si bol jeden z tych, co ma to ucili hrat na Ete :)...rad by som si dal 1 svet s tebou ale mam toho na Rho celkom dost, takze uvidim...v kazdom pripade, ten link mi potom mozes poslat ak mas zaujem :)
 

DeletedUser1720

Hosť
akcibaz stebou som este nehral ale rad si stebou zahram
 

DeletedUser

Hosť
ja mám taktiež záujem na novom svete bojovať bok po boku v tvojom spojenectve
 

DeletedUser3947

Hosť
mám aj pár ďalších hráčov z rho, čo by to chceli skúsiť a cheme ísť do stredu? :D
 

DeletedUser297

Hosť
tak at se hned nehlásej sami,ale dáš jim zvací link kvůli pozici
 

DeletedUser297

Hosť
zahajení světa bude během středy,proto vás chci poprosit,aby jste do hry vstoupili až přes link,co se objeví v úvodním příspěvku.počítám tak kolem 15-16h
domluvte se zatím s kamarády,že jim taky dáte zvací link,at jsme po kupě
 
Hore