Reporty z útokov - svet MU

DeletedUser4752

Hosť
Využil som 3. cestu.
Mal som plnú Aténu a Dia a tak som mu nakúzlil vojačikov do jeho mesta. Dúfam, že tento malý úplatok príme a nechá ma na pokoji, ak nie, tak mu pogratulujem k mestečku.
 

DeletedUser

Hosť
To nebolo najmúdrejšie, ľudia sú chamtivý... Rátaj s tým, že bude chcieť preberať...
 

DeletedUser4752

Hosť
Smiech je zdravý :)
Ak mesto dobyje, tak mi ostane ešte jedno a ak mi aj to niekto dobyje, tak snáť dovtedy už začne Nu.
 

DeletedUser4752

Hosť
Asi bol úplatok príliš malý...
Ol už je na ceste :)

Kód:
[font=Courier New][b]Útok[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Rome[/b] [b]alex5820461[/b]
Príchod zajtra o 12:54:48
Jednotky
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=XX[/img] 
    ? 
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]1.Ankara.I[/b] [b]A.Grimalkin[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.1.25 created by Potusek[/font]
 

DeletedUser

Hosť
Prosím adminov, nezmažte mi tento spam :)

V nočáku pošli na jeho najväčšie zl, vtedy tu nebude a ty možno odpáliš OLku... Ak to nevyjde, sekundu pred OLkou zapni domku, ale daj pozor na to, že zapínanie domobrany treba potvrdiť... Možno to ubrániš :)

To tá OL ide nejak pridlho, nie? :D
 

DeletedUser4752

Hosť
Si zvyklí na Lambdu, tam by išla dvakrát tak rýchlejšie.
 

DeletedUser4752

Hosť
Ja mám asi strážneho anjela :
VhXL00q.png

Len dúfam, že to nebudú nejaké zápalky, vravel si, že ich máš dosť hehe :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nie , druha podpora mi skočila na 49 a utok dorazi 48 :( achhh

- ok , pošlem to bez časovania lebo tie skoky mi lezu na nervy :D ale moc toho neni tak šupni hradby hore
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
JJ skusal som to naklikat ale to bolo fofrem fofrem nemal som ta ani v poznamkach tak rýchlo ťa napisat do rebricku rýchlo kliknuť na mesto potom natukat panakov prepravky a tuknut podporu :D ale trvalo mi to cele až 25 sekund čo bolo už trošku neskoro :( :D a najprv prvých 4-5 sec mi ešte mrzla mozilla aaaaa :D
 

DeletedUser4752

Hosť
Murári už pracujú na 11. úrovni hradieb. Tu vám poslali obrázok :
hSfZm82.png

Zajtra vás budem informovať o priebehu akcie.
Dobrú noc.
 

DeletedUser

Hosť
no tak dal som to dal do simulatora a tie moje vozy a hopliti padnu ako hrušky :D tak hradby postav aspon na 12-13 a neostava nič ine ako začať sa modliť :D

PS: domobrana až pred utokom ak tu budeš :) za vavriny si kup tu trojsku obranu , nakuzli si čo najviac jednotiek z tých odmien ak ti niečo ostalo :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore