Rýchlosť jednotiek

  • Zakladateľ témy DeletedUser661
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser661

Hosť
Navrhujem aby sa dala upraviť aj rýchlosť jednotiek... taktiež na Numer 3 :D
 

DeletedUser

Hosť
Návrh to není špatný. Pokusíme se o to ;) (ovšem o Numer 3 silně pochybuju :D)
 

DeletedUser

Hosť
neviem ako vy ale keby Kappa mal všety ríchlosti 5 a bez morálky tak by to bol riadne namakaný a ríchli svet... :D rozbijem armu, na druhí deň mám novú, mesto by bolo vystavané za týždeň a tak... to by bolo radosť hrať a bolo by tam riadne veľa ľudí... :)
 

DeletedUser

Hosť
no tak to hej, viem si to dosť dobre predstaviť :D:D a ty sa vráť naspäť do školy a nauč sa písať :D:D
 

DeletedUser1769

Hosť
No moj nazor je takyto: by som uvital uz speed server.... som skusal v UK Grepe a bolo to suprove :p
 

DeletedUser1720

Hosť
tak vy sa musite fakt nudit ked chcete rychlost jednotiek vyzsie ... 1 je uplne original
 

DeletedUser

Hosť
môže byť aj tri,ale ja by som chcel aj vyššiu rychlosť
 

DeletedUser661

Hosť
Ja si myslím, že trojka je ideálna aby stihli hopliti hociktoré mesto na tvojom ostrove zhruba do hodiny. Bo to je potom na dlho, o speed serveri by som uvažoval skôr niečo na štýl WEEKEND TOURNAMENT... fakt sadnúť v piatok o šiestej podvečer na grepa a skončiť v sobotu o piatej poobede :) Taká 24, total mmo strategy :D . TOTO by bol masaker. Tie tournamenty. Vtedy by serveri asi preťažené boli :D :D :D Nebol by som proti :) Ale tam by rýchlosť šla asi cez 10tku :D Už by šlo o to, kto by rýchlejšie klikal :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja som bud za speed minimalne 5 , ale ked nie tak jedine 1 (2 a 3 urcite nie)
:D
 

DeletedUser3608

Hosť
no nebol by som proti zmene rýchlosti Iota je poľa mňa pomalšia ako Théta
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore