presny cas neprihlasenia sa a dovolenky

DeletedUser

Hosť
navrhol by som aby zakladatelia a vodcovia spojenectva mali moznost vydiet pri zozname hracov ked je niekto cerveny aj presny cas za kolko sa stane z neho mesto duchov a za druhe pri dovolenke u hraca aby sme vydeli kolko dni dovolenky este moze cerpat nejake odpocitavanie
(dostal som uz par takychto otazok ze ako sa to da zistit a myslim ze toto nieje riesene a dost by to pomohlo)
 

DeletedUser

Hosť
Suhlasim tento napad si myslim ze je sto percentne viuzitelny..ja sam som vladca velkeho spojenectva a dost by sa mi hodilo keby to bolo mozne vidiet presny pocet dni nepritomnosti..:)





:firework:
 

DeletedUser

Hosť
Suhlasim tento napad si myslim ze je sto percentne viuzitelny..ja sam som vladca velkeho spojenectva a dost by sa mi hodilo keby to bolo mozne vidiet presny pocet dni nepritomnosti..:)





:firework:

Akeho spojenectva ? Skipiho fanklub ? -Nic v zlom foxnos,matejslavik,a ostatny... :D
 

DeletedUser

Hosť
kks skipi ma napad sa picnem to saeste tusim nestalo lol
 

DeletedUser36

Hosť
Výborný nápad.Vedeniu spojenectva by to výrazne zlepšilo prehľad.Takže určite kvitujem ;)
 

DeletedUser

Hosť
Njn, skipi, to je dobrý nápad, som slepý, no nevidel som ani nijakeé vyjadrenie od vedenia fóra, hmm?
 

DeletedUser

Hosť
skipiho fanclub.... snáď funclub.....
ale je to obdivuhodné, keď podvraťák chce kontrolu do rúk.
Ja neviem, ale zdá sa, že skipi sa prepracoval zrádzaním do vedenia CHAOSu, alebo čo to je tam dneska.....
 

DeletedUser

Hosť
maxus si off topic cisty flame prosim reaguj na napad ak mas nieco osobne ries to cez spravy a ni na fore a napadoch
 

DeletedUser

Hosť
Skipi,odo mňa máš veľké áno.Hľadám si spojenectvo a budem vodca.A budem tú informáciu potrebovať.Skvelý nápad. :)
 

DeletedUser

Hosť
ono v verzii 2.0 uz aspon vidno ked ma hrac bann ale stale nieje presny cas neaktivity co nieje nijak moc tazke ;)
 
Hore