Predators

DeletedUser

Hosť
zdarvím všetkých grepákov.poviem vám tolko že alaincia Predators bude prevažne z tých istých ostrielaných hráčov ako z gammy budeme na juhozápade nechceme tam neskúsených hárčov ale hráčov čo dokážu bojovat a pomôcť v núdzi.výtaný je každy.určite nie je náš ciel aby nás bolo 100 ale pár a aktívnych.ked máte záujem kontaktujte ma či už tu na fore alebo cez súkromnú správu na gamme.:D
nebudeme hrat na body ale na to aby sme ovládli svet epsilon.ako som pozeral tak sú tu aj aliancie ktoré sa chvália úspechmi tak ja mám na gamme 268 000 bodov a 22 miest.ale tu na epsilone na to pôjdem inak.

skvelú zábavu a hru praje captain :p
 

DeletedUser

Hosť
Pakt

budes mat pakt s bohovia olympu ?ked hej napis mi uzavreme
 

DeletedUser

Hosť
dobre

len aby ste vedeli no tak toto spojenectvo neznasam ale je celkom dobre ake jak chcete
A zakladatel dal na ceskej alfe prve spojenectvo tak to je na tom to najlepsie
 

DeletedUser

Hosť
no však ak budete aj vy tak pakt neni problém len nechceme hned 100 paktov jak sa otvorí svet.a tak isto nepaktujte so všetkými lebo mi nie sme tipy ktoré majú radi mier. :D
 

DeletedUser

Hosť
aha ani neni možné že velký lancelot píše do predators asi zomrem.:D:D aspon ten asisko vidí realitu a nevtiera sa za to že si prvý. :D
 

DeletedUser

Hosť
aha ani neni možné že velký lancelot píše do predators asi zomrem.:D:D aspon ten asisko vidí realitu a nevtiera sa za to že si prvý. :D

podľa mňa sa chce na vlastné oči presvedčiť o Vašej úbohosti :D nestačí, že sa Vám na Gamme smejú všetci nepriatelia :D ale ešte aj Vaši spojenci :D tak kto by sa k Vám na ten bordel nešiel pozrieť :D zážitok na nezaplatenie :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
ste dosť silne spojko....

už som sa rozhodol
môžem sa pridať k vám?????




sorry asisko
 

DeletedUser

Hosť
este ani svet nie je spusteny a uz su silne spojko, tak to by som sa mal pridat aj ja :D
 

DeletedUser

Hosť
takže lanci zahlásim sa tam asi jako bleskovod. :D aj ked nechápem prečo to tak prežívaš je to len blbá virtuálna hra a hrám ju pre zábavu nie pre to aby som hru niekomu znechucoval ja som gof nekrytizoval aj ked vy nie ste dokonalí takže to nemusíš ani ty robit. :D a tie úspechy v profile vymaž lebo tyjaz bol lepší. :D:D
 

DeletedUser

Hosť
ja viem prečo píšem podla teba blbosti lebo lanci je tvoj king je 1 tak s aho všetci boja.hrám český grepolis ale svedčí to len o tom že tam sa neboja prvého jak tu.
 

DeletedUser

Hosť
až niečo chceš píš cez ss tu píš len čo sa týka náboru prosím ťa. :D
 

DeletedUser

Hosť
ja viem prečo píšem podla teba blbosti lebo lanci je tvoj king je 1 tak s aho všetci boja.hrám český grepolis ale svedčí to len o tom že tam sa neboja prvého jak tu.


On ti nepovedal ze pises blbosti.

On ti povedal ze pises DOUBLE POSTY. :D
To znamena ze pises 2 prispevky po sebe. To sa nesmie. Ked chces doplnit nieco, tak mas editovat prvy prispevok a nie vytvarat dalsi.

Toto je komedia. :D
 
Hore