povstanie

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ak v meste už prebieha povstanie, dá sa tomu nejako zabrániť alebo zrušiť?
Alebo prídem o mesto?
 

DeletedUser

Hosť
Musíš zabránit tomu, aby útočník dorazil do tvého města s kolonizační lodí.
 

DeletedUser3213

Hosť
A ako sa budem brániť ked chce mi niekto spraviť povstanie a prebieha druhá fáza povstania to známena že OL je na ceste

Dobyvací sýstém je : VZBURA

1.Budem sa brániť tak že si tam pošlem na svoje mesto útok a tak zničim nepriatelovi jeho jednotky ktoré moju dedinu bránia ?
2. pošlem si do svojho mesta podpory a zabránim príchod OL a zničim nepratelovi jeho jednotky čo su v mojej dediny ?

Ako to funguje ? ...
Ako podpora ?
Ako útok ?
 

DeletedUser

Hosť
zkus se nad tím zamyslet a určitě na to přijdeš:))
ne že bych nechtěl poradit ale když na to dojdeš sám tak to určitě lépe pochopíš..
vždyť je to logické a pokud vzpouru chápeš tak Ti to musí dojít..:)
už Mauriciuův příspěvek je jasný návod..
 

DeletedUser

Hosť
vedeli by ste mi odpovedat na nasledujucu otazku??:dobyvaci system je vzbura.ked je ruka modra a nahodu OL dorazi v case modrej ruky,nie horiacej,tak sa co stane??diky za odpoved :D
 

DeletedUser1879

Hosť
potom sa stane to, že útok mesto nepreberie a vráti sa nazad. samozrejme ak tam nemáš obranu a útok nezničíš.
 

DeletedUser3213

Hosť
zkus se nad tím zamyslet a určitě na to přijdeš:))
ne že bych nechtěl poradit ale když na to dojdeš sám tak to určitě lépe pochopíš..
vždyť je to logické a pokud vzpouru chápeš tak Ti to musí dojít..:)
už Mauriciuův příspěvek je jasný návod..

Asik som nato prišiel, pri vzbure si musím poslať podpory aby som zničil OL

A pri povstani si musím na moje mesto utočiť aby som zničil jednotky čo sa bránia

Takže pre mna je lepšie to povstanie
 

DeletedUser3213

Hosť
To som študoval pred tyždnom ale nikde pri Vzbure neny napísané že : utok na dedinu bude utok na tvojich vojakov (je to len pri dobyvani)

Tak ako mám zachraniť mesto ?
Bud útokov alebo podporou ?
 

DeletedUser

Hosť
Povedzme že si dobývaný hráč.

1, VZBURA - nepriateľ ti urobí povstanie a do 12 hodín musí doraziť jeho osídľovacia loď aby prebral tvoje mesto. Je bežnou praxou, že skúsení hráči pred svoju osídľovačku posielajú útoky na vyčistenie dobývaného mesta, ty im musíš odolať. Takže musíš postaviť silnú obranu do času, kým dorazí osídľovačka.

2, DOBÝVANIE - nepriateľ povstanie nerobí, ale rovno pošle útoky a osídľovačku a pokiaľ tvoje mesto vyčistí, osídovačka v dobývanom meste ostáva (povedzme 12 hod, je to podľa herného sveta) a tvoj nepriateľ ju musí v tvojom meste ubrániť počas 12 hod, ak sa mu to podarí, mesto je jeho.
Ty sa v tomto prípade musíš snažiť zničiť jeho obranu a v prvom rade zničiť osídľovačku, takže v tomto prípade útočíš na vlastné mesto, aby si ho zachránil.
Súperovi v obrane môže pomáhať aliancia, ktorá mu tam pošle podpory.
 

DeletedUser3213

Hosť
To som presne potreboval, o tom dobývani som vedel z wiki ale o zbure som doteraz nevedel skoro nič
 

DeletedUser

Hosť
Vzbura:

Osidlovacka musi prist medzi 12. a 24. hodinou od vyvolania povstania. Ked pride skor, tak sa mesto nepreberie.

Je to napisane aj vo Wiki ktoru si vraj cital.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore