Podpory

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mám otázku...
Keď piati hráči pošlú jednému hráčovi podpory o podobe 200 biriem ( ako každý pošle 200) a potom tam najaký iný hráč pošle 200 zápaliek ako útok , tak že ako sa rozpočítavajú straty...myslím to tak že komu príde správa typu : Pri obrane ti podlo 20 biriem , alebo pri obrane ti padlo 45 biriem.Záleží tam na poradí toho kto tam pošle ti birémy skôr?
 

DeletedUser

Hosť
myslim ze nezalezi na tom kto ako skorej poslal biremy myslim ze sa to len nejak nahodne generuje a rozpocitava :) ale nikdy som to neskumal zatial mozno niekto iny uz hej
 

DeletedUser

Hosť
Ja si myslím to isté ako ty , ale bolo by dobré keby to bolo potvrdené
 

DeletedUser

Hosť
Thief mi posielala nejake reporty kde sme to skusali pozerat. Zda sa mi ze tam sa straty nerozdelili nahodne ale presne kazdemu rovnake percento. Ale isto to nemozem potvrdit. A teraz nemam cas, takze si tie reporty ani znova nepozriem. :( Mozno neskor ked na to nezabudnem.
 

DeletedUser1403

Hosť
sa nehambiš ? ked sa o tie biremi bojiš prist tak ich tam neposielaj
mne je uplne jedno o kolko birem pridem ked ich pošlem priatelovy , ved na to sú.
 

DeletedUser

Hosť
ja myslim ze tu islo skor o to ze ho to zaujima akym sposobom sa to rozratava ako napriklad to zaujima aj mna pametam na kopu vecy ktore sme s wolfym skusali ako dopadnu len kvoly tomu aby sme vedeli a podla mna tu islo aj teraz aspon myslim takze klud :) otazka je normalna a podla mna dost zaujimava cize ak nemas k teme nemusis pisat ci hrac sa boji neboji alebo nic podobne :)
 

DeletedUser

Hosť
Osobne si myslím, že ide o percentuálne a nie náhodné straty, ale nie je to ničím podložené. Ako wolfy spomínal, pozerali sme nejaké reporty, ale keďže ja som v reportoch videla iba svoje army, ktoré padli a nemala som 100% istotu koľko army bolo v podporovanom meste, bolo to zložité.

Pre zaujímavosť, tiež sme skúšali ako funguje Morská búrka a či je účinná aj na osídlovacie lode a podobne. Podľa doterajších testov sa zdá, že nie.;)
 

DeletedUser2675

Hosť
chalani klud a otazka to je lahka keby viete počitat tak si to sami vypočitate
 

DeletedUser

Hosť
zkoušelo se to na více místech a někde je dokonce vzorec.. až sultan bude mít víc času tak ho dohledá... ale byť za to nedám ruku do ohně, tak je to přesný algoritmus..
počítá se to podobně jako ztráty určitého typu vojska když je v obraně více druhů jednotek
 

DeletedUser2189

Hosť
co sa tyka potopenia´OL,tak ja som raz pouzil mudrost na jeden utok a ukazovalo,ze poslal 3 OL a nejake zapalky (neviem preco az 3 OL) a potom som na ten utok pouzil morsku burku.znicene boli len zapalky a ani jedna OL nie.
 

DeletedUser2675

Hosť
no burkov som este nevidel skolit ol
ale uz sa stalo ze v jednom utoku prislo viac ako 600 zapalnich lodi co je nemozne ale stalo sa to
 

DeletedUser

Hosť
byl to odhaleny a posleze napraveny bug, pokud mě pamět neklame..
 

DeletedUser2675

Hosť
mas pravdu bolo ale bola to taka pikoška :)))
zaujimavy utok skoda ze to nebolo v mojom pristave :D :D
 

DeletedUser1879

Hosť
Osobne si myslím, že ide o percentuálne a nie náhodné straty, ale nie je to ničím podložené. Ako wolfy spomínal, pozerali sme nejaké reporty, ale keďže ja som v reportoch videla iba svoje army, ktoré padli a nemala som 100% istotu koľko army bolo v podporovanom meste, bolo to zložité.

Pre zaujímavosť, tiež sme skúšali ako funguje Morská búrka a či je účinná aj na osídlovacie lode a podobne. Podľa doterajších testov sa zdá, že nie.;)

no ja si zas myslím, že sa straty prerozdeľujú náhodne, lebo raz sme to porovnávali s jedným hráčom a kým ja som mal s asi 200 birém startu 2 on mal 25 pričom obaja sme tam mali cez 200 biriek. ale to už bolo dávno a nejaký update to mohol zmeniť.
mňa zas zaujíma ako je to s výberomjednotiek ktoré zomrú pri diovom hneve lebo raz som poslal utok s 300 prakmi a 16 katapultami a dali naňho diov hnev a všetky katapulty padli :(
 

DeletedUser

Hosť
no ja som uz zazil aj OL potopenu kuzlom :D takze aj to je mozne takze asi tolko
 

DeletedUser

Hosť
hm... skipi... a kolko OL išlo v tom útoku?? :?

luckzloser... niečo podobné si pamätám aj ja ale ja som bol obranca :D
bolo to niečo takéto...
k99kk3.png
 

Melancholik

Member
podla man aj k tej veci ze ol sa da potopit ak by s ol poslal 1 birku tak pochybujem že jednu birku sunda

a predstavme si tie 200 birem v reale pridu spojenci rozmiestnia sa spolu nezalezi kto je skade a tak to pada aspon podla mna a raz može jednejmu padnut 5 a druhemu 30 a naopak je to aj na nahode podla man , určite ino tkaeto veci nespekuloval ...
 

DeletedUser1879

Hosť
no ja neviem podľa mňa búrka OL nepotopí lebo OL má útok 0 a teda ju systém neberie ako útočnú loď
 

DeletedUser

Hosť
OL ako vravim som vydel potopenu kuzlom cize nemusite spekulovat ja som to hlasenie vydel ;) a isla len jedna OL v utoku takze asi tolko:cool:
mozete s tym nesuhlasit mozete proti tomu namietat ale to je asi tak vsetko co proti tomu mozete robit :)
ja uz som na grepe vydel a sam robil veci ktore sa inym zdali divne alebo nemozne :D wolfy by vedel tiez rozpravat :D myslim ze je len jeden alebo dvaja hraci ktory skusali a vedie o grepe viac ako ja :)
 

DeletedUser

Hosť
Na českom fóre som čítala kedysi že je možné potopiť OL búrkou. Ja som sa o to snažila konkrétne s luckzloserom na gamme, on sa snažil mne potopiť OL, ale nevyšlo to. Na angl. fóre som o tom nenašla zmienku, čiže ja zatiaľ ostávam pred týmto nestranná, resp. povedzme, nie je búrka ako búrka :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore