Paranormal Activity

DeletedUser

Hosť
Videli ste už tento film ? V Amerike po pozretí tohto filmu zomreli dve deti... Vraj je to najväčší horor všetkých čias
 

DeletedUser302

Hosť
To ze niekto na to umar je blbost ale je to dobry horor :) ODPORUCAM:eek:
 

DeletedUser

Hosť
No až taký obrovský horor to nie je ;) Ja som to pozeral a bolo to v pohode. Začiatok bol dlhý a nudný, ale ku koncu sa dej stupňoval a taktiež aj napätie. Koniec bol super. Dal by som tomu tak 8 z 10 bodov. ;)
 

DeletedUser

Hosť
Videl som po pár krát,ozaj je pravda,že zo začiatku je to nuda,ale neskôr sa to vystupňovalo,je to iný druh hororu,ako tie,ktoré poznáme napr. z TV.Ja som to videl v kine aj doma.No v kine to bola sranda,ako tie deti kričali :D
 

DeletedUser

Hosť
Tento film bol vraj .."naozaj" ... tam kde boli noci ..tak to vraj bolo naozaj bez režiséra, bez kameramanov, že vraj im to dali policajti .
Ja tomu moc neverím, no chcem na to pučuť aj vaše názory
A videl som aj Paranormal Entity- to je zasa duch-znaásilňovač :D
Paranormal Activity 2 si chcem pozrieť dám aj webku stlač tu tu je
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tiez som pocul o tom ze to bolo naozaj ale tie zabery na to nevizeraju no as na ten zaciatok to bolo docela dobre ale ja skvor preferujem horory typu Resident Evil aleb Znamenia,Kruh ...
 

DeletedUser1618

Hosť
A čo tak Nezvratný osud alebo Hory majú oči?

Paranormal Activity - no, to je jasné, že to nebolo naozaj, podľa mňa už len preto, že prvá časť mala 2 rozličné konce :)
 

DeletedUser

Hosť
A čo tak Nezvratný osud alebo Hory majú oči?

Paranormal Activity - no, to je jasné, že to nebolo naozaj, podľa mňa už len preto, že prvá časť mala 2 rozličné konce :)

nezvratný osud mám všetky 4 časti na dvd. ale to horor podla mňa neni. pozrite si 3:15 zomrieš to sa mi lúbilo.
 

DeletedUser

Hosť
Sám osobne vám poviem tento film nieje profesionálni natočili ľudí ktorí boli posadnutý Démonmi
 

DeletedUser

Hosť
No myslím že toto ani najprofesionalnejší Herec nedokáže a niečo v tom bude ja si to myslím ale asi to tak bude...
 

DeletedUser

Hosť
vy verite tejto de*iline???? lebo ten film je fakt chory az ma to prastilo do hlavy:D
 

DeletedUser

Hosť
sak to nie je strasidelne prosim ta taka ******** az to boli:mad:
 

DeletedUser

Hosť
Nie preto že by to bolo alebo nebolo strašidelné ale niečo otom viem..:/
 
Hore