Ostrovné úlohy - feedback

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,
váš názor nás zajímá! Proto prosím pište, jak na vás tato novinka zapůsobila. :)

Mauri
 

DeletedUser

Hosť
Z ostrovnej úlohy som dostal druhýkrát Vylepšená produkcia priazne. Jednu som už mal v inventári a inventár som mal plný. Keď som chcel prijať odmenu, tak mi oznámilo, že inventár je plný a odmenu môžem len hneď použiť.
Majú sa rovnaké odmeny v inventári ukladať na seba, alebo každá potrebuje samostatné miesto?
 

DeletedUser

Hosť
nehovorím že sú zlé tie feedback, len mi to prekáža z tej stránky že musím posielať vojakov, alebo musím čakať nejakú dobu, a čo ma zaráža je to keď sa rozhodnem pre jednu možnosť a tá je zlá tak ju musím použiť na svoje mesto v inventári mám zatiaľ 3 veci, týkajú sa len surovín ostatok využívam :)
 

DeletedUser3638

Hosť
Je to zabavne. Na zaciatok je to vinikajuca vec. Super rychly start dava... Neskor uz treba trochu kombinacne rozmyslat /napr. najprv dava 3 hod + 50 percent. netreba to minut ihned, lebo potom dava iny bonus ale -30 percent za tu istru surku/. V kazdom pripade je treba stavat vojakov, lebo tie agresivne ulohy maju aj bonus, co som si vsimol neskor. Totiz okrem ikony su tam aj "bohate surky" . vsimnite si to...
 

DeletedUser3472

Hosť
hej ked máš niekoho poraziť treba poslať čo najviac vojakov lebo to su čisté suroviny tolko kolko sa zmestí to je super...a nalepšie su tie kuzla zosilnujuce utok alebo obranu velmi dobrý nápad..a tiež je dobre ak sa nezmestia do inventára že nemiznú po čase ale stale su na boku obrazovky kým sa nepoužiju
 

DeletedUser4300

Hosť
v zaciatkoch je podla mna najlepsie kuzlo nutena lojalita, ked si dobyjes aspon 6 dedin a aktivujes kapitana mozes si po 5 minutach narabovat kopu surovin ;)
 
Hore