Old World

DeletedUser5914

Hosť
serus...
tak mám taký jeden návrh,ktorý by sa páčil velmi vela hráčom ,čo hrávali ešte staré svety..
ide o stary štyl hry,kde by sa nevyskytovali žiadne eventy, ani jeden zlatkár a všetko po starom..

Budem velmi rád ak tuto vec podporí čo najviac ludi
 

DeletedUser5914

Hosť
tak áno vývojari by z toho nemali žiaden profit...no za vyskušanie nič nedáš
 

DeletedUser5599

Hosť
Prémiové funkce do hry patří, ať chceš nebo ne. Herní design si můžeš představit jako pyramidu. Vytáhneš jeden blok a sesune se ti. A ty těch bloků chceš vytahovat hned několik. :)
 

DeletedUser5914

Hosť
a presne takto..táto hra stráca hráčov..budete takto dalej pokračovat a ostane tu 1 tretina z celkového počtu :mad:
 

DeletedUser5599

Hosť
Problém je v hráčích samotných. Jdou po nováčcích jako po uzeném. Málokdo se jim chce věnovat a hra má většinou takový spád, že než se stihnou naučit hrát, jsou dobyti. A prémium, které se zrovna ve slovenských končinách příliš nepoužívá, na to má jen minimální vliv. ;) Osobně bych tedy řešení této krize viděl spíše v tom nové hráče motivovat, aby u hry vydrželi i po ztrátě svého prvního města. Určitě ale nepomůže spouštět světy se starými funkcemi, často polovičatými. Trendy se v herním průmyslu posunují neustále dál a dál. Je zapotřebí se přizpůsobovat tomu, co hráč od hry takového typu může očekávat. Myslíš si, že by verze Grepa 1.x nebo 2.0 ve svém raném stádiu někoho nyní nadchla? Těžko. Myslíš si, že v dnešní tak bohaté konkurenci uspěješ s něčím, co nabízí oproti svým protějškům jen čtvrtinu toho, co by to nabízet mělo?

Hra se vyvíjí neustále. V případě razantních změn může ale chvíli trvat, než se to srovná. Nicméně, drtivá většina novinek byla obecně přijata dobře. Z toho prémiové funkce byly jen zlomek z nich.
 
Hore