ochrana zacinajucich hracov

DeletedUser1350

Hosť
Je to iba taky moj napad s nikym som to nekonzultoval ale hram tuto hru uz dost dlho nie na jednom serveri a vsade sa deje to iste .O co ide ?Spusti sa novy server a hned sa nan nahrnu dravci s inych serverov zvycajne z prvej 200-vky ktori novym hracom nedovoluju hrat . Neverite? Nuz staci sa pozriet na ktorykolvek svet ci stary alebo novootvoreny skuste sa nan prihlasit po mesiaci alebo dvoch od otvorenia.Ste na kraji mapy stavate si mestecko a snazite sa dobit dediny na ostrove mate ochranu 5 dni za 5 dni postavite leda tak ... Zatial si Vas nikto nevsima mate 1000 , 2000 3000 bodou a vtom sup prvy utok pozriete sa kto a zistite :Mrchozrut ! nech ma akykolvek nick vzdy sa jedna o toho isteho zdochlinara s rovnakym IQ.Zdochlinar je hrac ktory je tu dlhsie ma minimalne 10 miest strcil sa do spojka ktore bolo okolo neho a prakticky tym stratil nepriatela robi si KB festivalom neutoci na seberovnych alebo silnejsich z inych ally ale ciha na zacinajucich hracou kedy im skonci ochrana aby zacal ukazovat aky je hrdina .A preto ked sa pozriete na ktorykolvek svet miznu hraci ktori sa prihlasili neskor .ja som resetol a dal zmazat ucet na Gamme a prihlasil som sa na Iotu som na kraji mapy bolo nas tu novych hracov 20 zostali sme traja najodolnejsi .Mne proti zdochlinarom pomahaju hraci ktori su tu z Gammy .Iny take statie a ani znamosti nemaju tak radsej odidu .

Ja neviem ci sa to da ale navrhoval by som niekolko veci na ochranu novych hracov:

1,zablokovat moznost aby hraci mohli hrat na viacerych serveroch sucasne (tym sa obmedzi pristup dravcov na nove servery)

2, ochranu proti utoku aspon na 1 mesiac (5 dni pre samostatne hrajuceho hraca je nic)

3,nemoznost vyvolat povstanie skor ako ho vyskuma samotny hrac (tym ze je sam pripraveny preberat moze byt prebrany)

4,nemoznost zalozit a vstupit do akejkolvek ally kym nedosiahne aspon 50 000 bodou

Myslim si ze toto ma byt hra pre jedneho hraca a zrejme tak bola aj zakladatelom myslena a preto tuna chyba moznost aliancneho utoku kde mozu utocit sucasne 4hraci a kde sa proste casy vsetkych jednotiek zosuladia podla navzdialenejsieho utocnika
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1350

Hosť
je mi jasne je to konkurencna hra aj som rozmyslal ci to tam mam dat
 

Crony

Administrator
Nuz, take upravy asi nie su moc realne... maximalne tak asi natiahnut ochranu na 7 dni...
 

DeletedUser

Hosť
to je strasne vsak na toto mas moralku, 1. navrh hroza vsak ked otvoria novy svet taksi na nom nemozem zahrat? 2, mesiac? to by bola nuda jak hovado mesiac cakat aby som si nazbieral bb? 3, blbost vsak kedy si videl aby niekdo cakal kym ho moze dobyt...4, jeziiis vsak ally je dolezita uz od 2000b aby ste mohli spolu utocit... ked nechces aby ta otravovali tak si daj stavat vojacikov namiest budov a nedavaj tu hru niciace navrhy...
 

DeletedUser1350

Hosť
a preco by si si mal na nom zahrat ked uz jeden hras ?ved sa resetni a prejdi na novy server ked chces na nom hrat naco potrebujes hrat na viacerych naraz?nemas kamaratov nechodis von nic ine ta nebavi? tak chod k lekarovi nech ti na to nieco da kolko si kupil zlatiek ? predpokladam ani jednu vzdy sa totiz ozyvaju iba trafene husi .Mrchozruti hrajuci zadarmo .Zadarmo vam svieti vonku slnko a fuka vietor zadarmo sa ten server tocit nebude a keby si majitel uvedomil a spocital o kolko prichadza tak to co navrhujem by uz bolo davno zavedene
z Ioty uz odislo(prestalo hrat ) minimalne 1500 hracou a to ide len chvilu . keby len polovicka tj 800 hracov si kupila 2x mesacne za sms zlatky tak to je pre majitela 4800 eur za rok je to zhruba 50 000 eur o ktore prisiel vdaka Mrchozrutom
 

DeletedUser3606

Hosť
Tento návrh je podľa mňa hrozný a vôbec nereálny to by prestal hrať každý keby mohol ísť do spojka až od 50 000 a to že ochrana 1 mesiac to ani nehovorím
 

DeletedUser

Hosť
mlhosi.. tomu kdo to hrát neumí to stejně nepomůže, a ti co to hrát umí akorát utečou..
pokud jsi dobyt hned po spuštění světa, tak můžeš začít na kraji mapy podruhé.. pokud Tě dobyjí zas tak to zkusíš potřetí..
není důvod bránit útokům.. kdo to umí přežije, kdo neumí má druhou/třetí/xtou šanci.. kdo neumí využít x té šance tak má smůlu, všichni vyhrát nemůžou..
 

DeletedUser

Hosť
ano vsak sa nauc hrat militaristicky ako vojak a umiestni sa v rebricku bojovnikov a nestavaj furt jak vyuceny murar ale daj si stavat vojakov a 1, ta nedobyju 2, mozes sa ty hrat na hrdinu a dobyjat inych ked to nevies tak mas stale druhu sancu ked ju nevyuzijes a nepoucis sa tak to vypni a chod sa bicyklovat a btw. ja na tom zavisly nejsom ked je pekne som cele poobedie vonku a zastavim sa na wifine omrknut mesto lebo mi na tom zalezi
 

Melancholik

Member
ja zlataky nekupujem a dakedy sa mi podari v rebričku a celkovo pekne umiestnit lebo to hrám pre srandu a kedže nemám skim chodit von tak som niekedy doma celi den a večer idem preč ked je čas. Ale nemiešaj tu real s grepom každý si čas na grep odobera s volneho času kotrý bud by nebol zaujímavejší alebo aj tak nemal čo robit ja hram aktualne 3 svety pohoda klikačka na en pridem dakedy za den dam dačo postavit od chádzam ako na ete a na iote viac menej to iste a nemusím ani čas nato mínat.
 

DeletedUser1350

Hosť
Melancholik presne pre teba to plati iba slno svieti vietor fuka a svet sa toci zadarmo vsetko ostatne sa plati ked to neplatis ty tak to za teba platia druhi tak preco vyhanat tych ktori to platia ?
 

DeletedUser

Hosť
len nula a chudak co to nevie hrat si kupuje zlato ked nanho utocia lebo nema co robit lebo to nevie hrat radsej nech si daju stavat vojakov a brania sa, BASTA sultan prosim ta zamkni tuto flamersku diskusiu
 

DeletedUser1350

Hosť
Veľa ľudí vie písať, no o mnoho menej ľudí vie čítať pekne napisane ale nepouzivane
1,prevadzka servera stoji peniaze vyvojari stoja peniaze
2,vyhanat potencionalnych platicou je nezmysel prave naopak hrac ktory si nekupi aspon raz mesacne zlatky by mal byt zablokovany
3,vobec nejde o to ci to niekto hrat vie alebo nie tato hra je urcena pre vsetkych a nie pre sto ludi ktori su na prvych miestach natlaceny na vsetkych serveroch
4,viac hracou vetsia zabava ovsem ked hned na zaciatku zo 6000 hracou 4000 vyzeniem tak to je potom hra na ....

je uplne jedno ci to zablokuje alebo zmaze toto je forum a cast kde sa davaju navrhy a napady to ze som dal navrh neznamena ze s nim musi niekto suhlasit vy nemate ziadny navrh a ako vzdy moj navrh irituje iba mrchozrutov ktorych som popisal vyssie tak chlapci co nemate kamaratov a ste cely den za pc ukazujte tym na kraji mapy aky ste borci
 

DeletedUser

Hosť
lenze myslis ze neaky slovensky grepolis je dolezity ? :) myslím že môžme byť radi že neaký slovenský grepolis je .. zato že tu neplatí moc ludí za zlatky tak hneď nemusia mať prave malé peniaze z toho práve naopak vynahrádza sa to v iných krajinách ... a skús tento návrh dať na nemecké fórum :) ptm sem hoď link nech sa dozvieme aký majú nemci názor na túto super novinku :)
 

DeletedUser

Hosť
tak pánové.. jednak se dostáváte úplně offtopic, a druhak se to tu začíná hádat.. ani jedno není dobré..
 

DeletedUser

Hosť
Nesuhlas

Nastavit dobyvanie az od kedy aj ciel neobjavi dobyvanie toho moc nezachrani. Plus bolo by to treba upravit na - od kedy vynajde osidlovacku - aby nemohol zaspamovat mapu nedobytnymi mestami. Ale aj to toho vela nezmeni. Nikto nedobyja take male mesta, ktore nemaju objavenu ani osidlovacku.


Mesacnou ochranou zaciatocnikov by si Grepolis uplne zabil. Nikto by nechcel cakat mesiac kym moze zacat hrat.

Problemy s prihlasovanim na novy svet a s hranim na viacerych svetoch som vobec nepochopil. Kazdy zacina na okraji mapy medzi hracmi ktori hraju svet rovnako dlho.

Pre autora mam jednu novinku. Grepolis nie je hra pre jedneho hraca. Grepolis je prevazne timova hra. Preto povolit vstup do ali od 50k bodov je somarina. Zo zaciatku hry sice staci spojenectvo 2-5 hracov, ale aj to sa organizuje na spolocnom fore lepsie nez cez spravy (napr reporty z utokov).
 
Hore