Novoročná súťaž

DeletedUser4379

Hosť
Dostal som nápad o novoročnú súťaž v písaní príbehu :) Kedže sme už dlhšie nemali žiadne súťaže a taktiež je to jeden zo spôsobov ako prilákať ľudí na fórum :) čo nato hovoríte?
 

DeletedUser4379

Hosť
a čo také? Ja mám a niečo iné ale to nikto nebude písať. básničku.. :)
 

DeletedUser4379

Hosť
nie o vianociach napr nový rok v grepolise :) to urobíš raz dva :)
 

DeletedUser4379

Hosť
ja som dal iba návrh neviem či to admini schvália :)
 

DeletedUser

Hosť
kedy to bola tá posledná súťaž ? niekedy v júni/auguste .. doteraz som nedostal ani jednu zlatku :) takže súťaž nesúťaž , ***** vám na ne , však, mauri ..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4379

Hosť
kedy to bola tá posledná súťaž ? niekedy v júni/auguste .. doteraz som nedostal ani jednu zlatku :) takže súťaž nesúťaž , jebať vám na ne , však, mauri ..

Ty si nedostal zlatky??? Ja som ich dostal ešte v ten deň ked bola súťaž vyhlásená. Skús support a nabudúce nemusíš nadávať :)
 

DeletedUser4379

Hosť
Tak ked si ich nedostal a vyhal si tak asi hej nie? :) a nemajú právo ti ich nedať :)
 

DeletedUser4452

Hosť
no nejaká súťaž by sa bodla len s poriadnymi moderátormi.. a doteraz som nedostal odpoveď na tiket, ktorý im tam visí už 2 týždne...
 

DeletedUser

Hosť
Kral jan.. nevidím u tebe žádný nevyřešený ticket....
 

DeletedUser

Hosť
je pravda že příběhů už bylo docela hodně... osobně bych raději viděl něco jiného...
 

DeletedUser4452

Hosť
básnička? aha sultan, nevšimol som si to lebo mi chodí hlásenie do hry alke teraz mi neprišlo, OK všetko OK, už sa teším na toho nového moderátora..:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
mohla by byť básnička,ale viac zlatiek ako odmena :-D
 
Hore