Nova aliancia + reakcie

  • Zakladateľ témy DeletedUser2675
  • Vytvorené

DeletedUser2675

Hosť
ahojte mal by som zaujem ozivit swet bamu
vytvorenim novej aliancie
samozrejme ze by ju zalozilo viacero hráčov
podla toho kto by sa toho navrhu chytil
podmienky by sa urcili este pred jej vznikom s hráčmi čo by oto mali zaujem ale je to tazke teraz zakladat,kedze nik by nechcel opustit svoju sucastnu alianciu
preto chcem zisti zaujem o to aj ostatnych hračov.kludne sa tu vyjadrite k danej teme
poprosim bezhlavo nespamovat
 

DeletedUser3367

Hosť
Na Game by pomohlo jedine tak spojenectvo, ktore by utocilo na vsetky aliancie, ktore tu su, cize ziadne pakty.. A toto ti nikto nedodrzi, lebo ked urobis aj zmiesanu ally vzdy niekto niekde nebude chciet utocit..
 

DeletedUser2675

Hosť
no jasne ziadne pakty neni problem a to stym utočenim mas velku pravdu
 

DeletedUser3132

Hosť
No netrufam si odhadnut ako to skonci ale myslim ze nic z toho tresky toho by sa dalo chytyt na inom svete- myslim tym ze pred otvorenim noveho svetu tam presunut dobrach hracov z gamy.
 

DeletedUser3367

Hosť
Treska ide o to, kebyze sa tam uz dohodne ze dneska si ideme zautocit na LIONS, utocil by si? Plnou silou na ludi, ktorych si viedol? Vies a ked to takto zoberie aj ked mozno polka ally, zase to je o nicom..

Ako Pepo povedal, pred dalsim svetom takto nieco vymysliet a ist vyber nejaky a to by bolo dobre :)
 

DeletedUser3132

Hosť
A este taka vec keby sme boli vsetcy kamosi tak na koho by sme potom utocili??? ved sme tu preto aby sme si tuna navzajom brali mesta nie? :D
 

DeletedUser

Hosť
ahojte mal by som zaujem ozivit swet bamu
vytvorenim novej aliancie
samozrejme ze by ju zalozilo viacero hráčov
podla toho kto by sa toho navrhu chytil
podmienky by sa urcili este pred jej vznikom s hráčmi čo by oto mali zaujem ale je to tazke teraz zakladat,kedze nik by nechcel opustit svoju sucastnu alianciu
preto chcem zisti zaujem o to aj ostatnych hračov.kludne sa tu vyjadrite k danej teme
poprosim bezhlavo nespamovat

písal že nemáte spamovať :D :D
 

DeletedUser2675

Hosť
no ale aj ked sa poznate sa da utočit
no ja som chcel vediet reakcie a zatial su vsetky ako sa to neda ale preco nenapisete ako sa to da?
ako ste pisali je to hra
 

DeletedUser3367

Hosť
A kto tu prosim ta spamuje?? Vyjadrujem sa k teme? Vyjadrujem. Tak prosim ta take it easy :)

Treska ako hovorim, da sa to tak, ze proste musis najst jedincov, kto je ochotny odist z ally a bojovat proti kazdemu. Ale ako som hovoril, ze to asi dopadne vyssie.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2675

Hosť
no sak preto som to sem dal aby som vydel reakcie ci to pojde
a hore nebude mat zle nik ja uz nad sebou nemam nikoho :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3367

Hosť
Ale treska, tento napad aj ked je dobry, asi bude sa tazko davat do eteru..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3367

Hosť
Suhlasim s Petom v obidvoch bodoch :D Treska ale sak ty nieco vymyslis..

Vidis a je to tu :D Zase by to bolo, ze vsetci od LIONS by isli a takto by chceli ist aj od zvysku a nikto by sa tam nedal..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3132

Hosť
No nech sa vyjadria aj iny hraci :D my traja neporiesime nic :D
 

DeletedUser3367

Hosť
Ale kebyze budeme pokracovat mozno aj velke problemy sveta vyriesime :D
 

DeletedUser3132

Hosť
No ale ak by takato ally vznikla vyriesili by sme celosvetovy mier :D vojakov by sme mohli zo sluzby dvolat a namiesto nich vystavat dediny :D
 

DeletedUser2675

Hosť
ale zase nie vsetko brat co ste nepotrebujem takych ako je orion v gofe :D

alebo zuzka mi napisala ze na swet hrdinov :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
v tejto faze hry je tazke povedat ze kto by mal tu akoze novu ally tvorit.
Osobne preco by sme my z BSP mali chciet nieco take, divy sme nechceli najskor, potom sme sa dokopali a nakoniec sme sa snazili len o to aby sme predators vyfukli aby nepostavili 4.
Teraz sme si dali ciel vyhrat Gamu, a kludne pojdem po kazdom, teda moze sa tu zorganizovat velka proti BSP aliancia a budu boje.
Prevetrame aspon nase obranne schopnosti, ci sme to este nezabudli
 
Hore