Nový upload

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nachapem, co je toto:

jednotky dobyvateľa už nebudú zničené pri dobýjaní miest duchov

je to oprava akejsi chyby z minula a pytal som si vysvetlenie od adminsitratora, no nedoslo. nevie niekto, co to znamena?:eek:
 

DeletedUser19

Hosť
Mestá duchov sa postupne rozpadávajú (klesá počet bodov, búrajú sa budovy). Spolu s mestami postupne umierajú aj jednotky, ktoré sa v nich nachádzajú. Stávalo sa, že hráč začal dobývať mesto duchov a práve počas dobývania sa mesto duchov o kúsok rozpadlo a s ním padli aj nejaké jednotky dobyvateľa. Po novom update sa to už stávať nebude. Týka sa to hlavne sveta alfa kde je starý dobývací systém.
 

DeletedUser

Hosť
S tym som sa nestretol. Stretol som sa ale s domobranou v meste duchov, co nepochopim
 

DeletedUser

Hosť
Tak jestli ji někdo aktivoval a restartoval účet tak tam zůstala..:)pár hodin..
 

DeletedUser

Hosť
a to sprostost - ze mesto duchov - a znici mi to 300 clennu armadu ...

+ lode a aj kolon. lod .... to je sprostost ...
 

DeletedUser

Hosť
no mierni sa vo vyjadreniach preco by to bola hlupost ak tam bola armada tak preco by ti to neznicili mesto duchov neznamena ze je prazdne :) do mesta duchov sa daju poslat aj podpory ak niekto nechce aby ho zabral niekto iny zato ze ty si to podcenil neznamena ze je to hlupost
 

DeletedUser

Hosť
ze napisem ze podla mna je to sprostost , na tom nie je nic zle aby si ma tu umusel ukludnovat ....

tak nech si rozmyslia co napisu do oprav hry.
 

DeletedUser

Hosť
no mierni sa vo vyjadreniach preco by to bola hlupost ak tam bola armada tak preco by ti to neznicili mesto duchov neznamena ze je prazdne :) do mesta duchov sa daju poslat aj podpory ak niekto nechce aby ho zabral niekto iny zato ze ty si to podcenil neznamena ze je to hlupost

Presne tak uvažuj, že jeden chce prebrať a aj ten druhý chce prebrať mesto duchov, ale jeden už poslal osídlovačku na mesto aj s patričnou armádkou, ale ten druhý ho rýchlo podporil a to znamená, že bojujú medzi sebou: Obrancovia a Útočníci čo znamená- druhý vs. prvý
 

DeletedUser

Hosť
tak ale to by som mal potom dostat aj patricne hlasenie ze co sa stalo ,, ci?!

ze tam niekto alebo nieco bolo ,, alebo ze som bojoval proti tomu a hentomu ...

ci uz proti duchom, alebo nejakej podpore ...
 

DeletedUser

Hosť
tak ale to by som mal potom dostat aj patricne hlasenie ze co sa stalo ,, ci?!

ze tam niekto alebo nieco bolo ,, alebo ze som bojoval proti tomu a hentomu ...

ci uz proti duchom, alebo nejakej podpore ...

No hlásenie by tam malo byť o boji v meste duchov...pozri sa lepšie
 

DeletedUser

Hosť
hlasenie vykazuje len moju stratu ... z opacnej strany su tam len otazniky .. ale asp mohlo byt dopisane, jak aj nie v meste duchov ze utocim na podporu niekoho v onom meste alebo priamo na jeho vojsko ...
 

DeletedUser

Hosť
hlasenie vykazuje len moju stratu ... z opacnej strany su tam len otazniky .. ale asp mohlo byt dopisane, jak aj nie v meste duchov ze utocim na podporu niekoho v onom meste alebo priamo na jeho vojsko ...

otázníky preto, lebo vojsko nemôžeš videiť keď si zaútočil a mal si väčšiu stratu ako obranca, preto
 

DeletedUser

Hosť
ak su otazniky to znamena ze si paradne dostal na budku cize si prehral a tym padom neuvidis nic cize po prve spehnutie :) a po druhe nikdy sa nemas sancu dozvediet ci a na koho podporu si utocil
 

DeletedUser

Hosť
ano hlasenie bolo - ako som pisal - ja ..utok - proti ..mesto duchov
nic sa tam nezmienilo o utoku na nejaku podporu ci utok na nejakeho ineho hraca ...ktory by tam mal nejake vojsko ...
 

DeletedUser

Hosť
dobre este raz a pomaly nikdy neuvidis na koho podporu utocis a slovo nikdy znamena nikdy cize ty utocis na mesto duchov a jednotky v nom aj keby boli kohokolvek akonahle su niekde na podpore pocitaju sa do mesta kde su cize ty v hlaseni uvidis len ty proti mestu ducho a este kludne mohli tie jednotky zostat po predchadzajucom majitelovy ak niekto resetne alebo prestane hrat ale vojsko zostane v meste tak aj ked je z toho mesto duchov vojsko ostava neposkodene cize ked dojde niekto ako ty tak narazi
 

DeletedUser

Hosť
Aha,
takže žádná domobrana!!
prostě tam byly zbytky vojsk, nebo cizí podpora a pán si rozbil čenich. To ovšem není nic divného:) přišel jsi o všechna vojska tak logicky nevidíš kdo To je porazil tak je to vždy a vždy to tak bude.)
 

DeletedUser

Hosť
NO - tu sa tusim SKODA nieco PYTAT .... rozumi rozdawate ... pisete tak mimo vecy .. s vyjadrovanim sa len idete niekoho podcenovat ...

ale na to, co clovek konkretne potrebuje vediet ... viete velke PRD....

a sorry za urazku ... ja kaslem na nejakeesi vojsko a aj nevydareny uutok ...

nie je 1 ... ani ASI posledny ..... len nac sa potom pise nieco o hre ked to v nej neplatii....
 

DeletedUser

Hosť
Podívej, to že odmítáš pochopit, že to co se stalo není chyba (jedině Tvoje) není naše věc. Všichni se Ti snažíme vysvětlit co se mohlo stát. Není to chyba, je to normální.
 

DeletedUser

Hosť
no pozor hej ako a do koho sa zacnes navazat tu ti boli poskytnute odpovede to ze ty to nechapes to uz nieje nas problem ja venujem svoj cas popri hre aj odpovediam na otazky a tu bola jasne dana odpoved niekolko krat mnou osobne coho sa update tykal jasne Mestá duchov sa postupne rozpadávajú (klesá počet bodov, búrajú sa budovy). Spolu s mestami postupne umierajú aj jednotky, ktoré sa v nich nachádzajú. Stávalo sa, že hráč začal dobývať mesto duchov a práve počas dobývania sa mesto duchov o kúsok rozpadlo a s ním padli aj nejaké jednotky dobyvateľa. Po novom update sa to už stávať nebude. Týka sa to hlavne sveta alfa kde je starý dobývací systém. DAVAM TO POSLEDNY KRAT AK TO NEPOCHOPIS TAK PROBLEM UZ BUDE INDE AKO TU
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore