Nejoblíbenější člen Grepolis Teamu

Vás nejoblíbenější člen grepolis teamu?


  • Celkový počet hlasujúcich
    59
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,

hra už běží nějaký ten den, tak už byste mohli mít jasno, který člen Grep Teamu se vám zamlouvá nejvíc. Zvolte v anketě vašeho nejoblíbenějšího Moderátora/supportera nebo admina.:cool:

S pozdravem Mauricius,
Moderátor
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som skôr povedal,že ešte je moc moc skoro,neprešiel ani týždeň od spustenia hry. Možno tak po mesiaci by sa to aj hodilo,ale teraz ešte iste nie. ;)
Aspoň podľa môjho skromného názoru. ;)
 

DeletedUser

Hosť
no mauríciusa poznám ešte keď bol moderátorom fóra the-westu teda ale ako povedal You-FFack povedal je ešte priskoro na to aby sa o tom hlasovalo
 

DeletedUser

Hosť
Pripájam sa skúsme stým počkať ten mesiac. Po mesiaci vám to poviem na 100% , samozrejme že za seba.
 

DeletedUser

Hosť
Za měsíc můžeme udělat novou anketu...v tom není problém, pokud teď nevíš, tak nehlasuj.;)
 

DeletedUser

Hosť
chyba mi tam jedna moznost:

  • mam rad vsetkych

alebo ani jedneho... :)

no keby si mam vybrat teraz za tie dva tyzdne tak sa rozhodujem medzi mauricius-om a skinnyboy-om... ale skor asi skinnyboy95...

//Skinnyboy95: Diki :) :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser130

Hosť
no ich dvoch tu vidat najcastejsie

musim uznat, ze niektore nicky ma prekvapili, ze vobec existuju .. ak by sa ma niekto opytal, ktoru moderatori, tak by som tvrdil, ze mauricius, crony, skinnyboy95 a *Ares* :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser19

Hosť
Ja som moderátor? To je pre mňa nejaká novinka :):)

//Skinnyboy95: Aj pre mňa :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

Crony

Administrator
no Ares nie si, ale určite si jeden z prínosnejších členov komunity ;)
viď skvelá práca na wiki a pomoc iným aj na fóre (týmto sa nechcem ostatných hráčov dotknúť,len poznamenávam čo som spozoroval :rolleyes:)
 

DeletedUser

Hosť
pokial sa da, tak by sa mala zmenit anketa... pribudol novy clen tymu a jeden odisiel...
 

DeletedUser72

Hosť
jj, přesně - nikoho z nich neznám a za tak krátkou dobu se špatně dělá nějaký názor.
 

DeletedUser

Hosť
Nechcem urážať, ale sa mi zdá, že Hemisch už veľmi nereaguje. Nemusí to byť pravda iba sa mi to môže zdať.
 

DeletedUser

Hosť
Perikles - Hemisch je Game Operator, nemusí aktivně odpovídat na foru.;)
 

DeletedUser

Hosť
Och, taka otázka...
..jasne že mauri :)
ale ani hemisch neje najhorší...

// Dnes dostal matejko95(skinyboy95)BAAAAN :D Dúúúfam že za spaaam xD
// Nie nebolo to za spam :) mal som len blbu otazku :D
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore