Navrhy do grepolisu

Melancholik

Member
Tak chcel by som podat navrh na vyylepšenie grepolisu neviem či by to velmi zatažovalo server alebo nie

tak po prve 1 : Vo verziji 2.0 by bodlo ako v 1.0 rozpiss miest že iba kliknem a ukažu sam i všetky mesta ake mame v 2.0 pri vela mestach j to neprakticke iba sipka vpravo vlavo


2 vec : dal by som do grepolisu niečo ako osobny chat ako je napriklad na facebooku bolo by to efektivnejši možno aj pre planovanie utokov a nemuselo by sa to hned vyvešat na forum kde možu byt špehovia
Dakujem za pozornost
 

DeletedUser

Hosť
to jsem jediný kdo už chat ve hře má??, jasně alianční chat, nikoliv osobní, ale on a něm stejně nikdy nikdo není.. není lepíš použít skype?:)
a není lepší nemít špehy v alianci?:p
 

DeletedUser

Hosť
Však prehľad miest existuje, aj chat je... a poviem ti, nie je tak populárny, takže by si sa aj tak tam nemal s kým zhovárať. Naozaj sú lepšie prostriedky.
 

DeletedUser

Hosť
1 : Vo verziji 2.0 by bodlo ako v 1.0 rozpiss miest že iba kliknem a ukažu sam i všetky mesta ake mame v 2.0 pri vela mestach j to neprakticke iba sipka vpravo vlavo


2 vec : dal by som do grepolisu niečo ako osobny chat ako je napriklad na facebooku bolo by to efektivnejši možno aj pre planovanie utokov a nemuselo by sa to hned vyvešat na forum kde možu byt špehovia
Dakujem za pozornost

1:
Na Grepolise 2 sa ti zoznam tvojich miest zozbrazi vtedy, ked raz kliknes na nazov svojho mesta. Dneska (vlastne vcera :)) sme to riesili s Darddym na Wiki.

2:
Ci uz celo-aliancny, skupinovy alebo osobny Chat - na toto vsetko je najlepsi Skype. ;) Nic lepsie myslim ze neexistuje.
Skype je genialny nastroj. :)
 

DeletedUser

Hosť
ak nechcete pouzivat skype existuju pre trosko sikovnejsich aj chatroomy ktore si sami vytvorite a su na heslo :) ale skype je top podla mna :) tiez
 

DeletedUser

Hosť
Aj napríklad TS nieje zle ale skype je praktickejšie...
 
Hore