Nastavení světa Zeta

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2271

Hosť
Jaké bude nastavení? Máte nebo nemáte ještě Rozhodnuto?
 

DeletedUser1857

Hosť
Nebude ako na českom?
Název světa: Zeta
Datum spuštění: 8.11.2010
Rychlost: 1
Rychlost jednotek: 1
Max. počet členů v alianci: 50
Noční bonus: 23 - 7 hodin
Začátečnická doba ochrany: 7 dny ode dne registrace
Starý dobývací systém
Neaktivní morálka
Či ne? :D
 

DeletedUser

Hosť
nie, to snáď nie :D
aj tam "hrám" a je to pomalé jak... alfa :D
 

DeletedUser

Hosť
ja s týmy nastaveniami súhlasím :) mne alfa úplne vyhovuje a zeta by mohla byť zaujímavá :D
 

DeletedUser

Hosť
ja by som bol za toto, ale nech je vyššia rýchlosť sveta... a možno aj jednotiek :D
 

DeletedUser

Hosť
tak to zas nie :) rýchlosť sveta mi vyhovuje aj rýchlosť jednotiek :D hovorím takto by to bolo ideálne :D tvoj problém že sa ti to nepáči :D
 

DeletedUser

Hosť
prečo môj???
aj tak to bude určite iné ako CZ zeta (minimálne tam bude hádes a divy svet :D)
a crony to dá inak :)
 

DeletedUser

Hosť
no a divy tam nebudú xD :D kukni si podmienky divov a potom hovor :D ved nebudú div stavať 360 bodový hráči :D
 

DeletedUser

Hosť
no teraz tam nebudú ale keď splníš podmienky tak sa zapnú :D
a bude tam grep 2.0, to na čo sme čakali už pol roka (ak nie viac :D)
 

DeletedUser

Hosť
tak s tym grepom 2.0 to máš pravdu ale tak :D na tie divy si počkáme min. 4 alebo 5 mesiacov podla rýchlosti
 

DeletedUser

Hosť
nie na divy si počkáme 9 mesiacov, bolo to v Orákulu...
alebo 4,5 či 3??? neviem či závisí aj od rýchlosti hm.... :D
a ešte tých 250kk bodov tých aliancií :D

zistil som, že som si neprečítal Orákulum celé tak sa majte :D
 

DeletedUser

Hosť
ked chces doyvanie s rychlostou 1, tak mas moznost, chod hrat alfu

hraci urcite chcu dobyvanie s vacsou rychlostou a taka moznost tu zatial neexistuje, takze na rychlost 1 urcite nie

Server s dobyvanim je taky vynimocny, ze si ho nemozeme dobabrat. Musi byt dokonaly. To je rychlost 2. Netreba riskovat take veci ako rychlost 3 a podobne. Slovensko je male a nebudeme tu mat miliony svetov. Tych par co tu mame musime vymysliet take aby boli co najlepsie. Lamy si vsak myslia ze tu bude serverov do aleluja a kazdy mesiac zacne nejaky novy.

Rychlost 4 chcu iba lamy, ktore nevedia hrat. Tesia sa ze ked sa pripoja tak maju plny sklad suovin a maju kde minat. Ak aj ide na rychlejsie servery skusenejsi hrac, tak to nie je kvoli super aktivite ale kvoli tym lamam. Je tam vela lam s plnymi skladmi, takze bude mat obrovksu korist uplne zadarmo. To je co za hra? To je budovatelska strategia.

Osobne by som ignoroval nazory neskusenych hracov keby som bol vo vedeni a uvazoval len o nazoroch hracov ktori uz neco dosiahli v tejto hre a vedia o com tato hra je a vedia co je pre nu najlepsie.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ak si pozerieš ja hrám alfu a preto sa mi rýchlosť 1 páči :D dobývanie je fakt niečo a oplatí sa ak si povieme otvorene vzburu máme na 4 svetoch a fakt tá vzbura je podla mňa menej zaujímavá :D ale to je moj názor
 

DeletedUser

Hosť
Proti rychlosti 1 nic nemam. Ale to chces aby sme tu mali dobyvania cisto len s rychlostou 1? Ak by bol dalsi server dobyvanie s rychlostou 1, tak kedy by sme sa potom dopracovali k inemu dobyvaniu ako rychlost 1? Ked chces tak ten dalsi server po nom by mohla byt vzbura s rychlostou 1. Rozhodne nam tu chybaju dobyvania s vacsou rychlostou. Pridal by som tu este 2 svety:
Dobyvanie - produkcia 2
Dobyvanie - produkcia 3, pohyb 2
Toto by myslim aj stacilo a dalsie svety by uz ani nebolo treba alebo by bolo uplne jedno ake budu.
Po zavedeni Grep 2.0 na Alfu sa Alfa restartuje, tam sa uz na divy pripravuju. Dobyvanie s rychlostou 1 tak bude odznova spustene na Alfe. Podobne Beta - vzbura s rychlostou 2, sa tiez spusti odznova.
 

DeletedUser2271

Hosť
Myslím, až Alfa, Beta, Gama skončí. Nezmizí svět, jen se restartuje od znova s stejnými nastaveními. Až budeme u konce řecké abecedy (OMEGA), pak se nebude už spouštět nový svět, pouze restartuje ze starých světů. Jako na Travia*, tam se restartuje světy. Na DE světy nemá Alfa, Beta, Gama, protože ještě nerestartoval, protože ještě svět neskončil, jen registrace je uzavřena.
 

DeletedUser

Hosť
no tak možno by sa dalo na nový svet dať rýchlosť 2 dobývanie by tak trvalo o polovicu kratšie :) ok rýchlosť dva a dobývanie my vyhovuje :D len či to tak aj bude ale ten reset svetov sa mi nelúbi to je načo potom ? ved ani teraz u nás na alfe nemáme 250 milionov bodov spolu :D
 

DeletedUser

Hosť
Pepkas ved o tom hovorim.

punker:
No tak potom ten restart tak skoro nebude, no :D
 

DeletedUser

Hosť
no to dúfam lebo je to podla mna zbytočnosť :D nech skončíme poriadne !! :D že postavíme divy :D
 

DeletedUser

Hosť
Postavenie divov znamena restart. Spojenectvo zvitazi a restartuje sa server.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore