Návrh na zjednodušení ovládání

DeletedUser

Hosť
Koncept:

Přídání, tlačítka "Přejít na aktualní město" , nebo jeho případné přemístění do herní lišty někam k tabulce s názvy měst do míst vedle šipek.

Dôvod:

Duvod je zjednodušení ovládání. Pokud hráč potřebuje rychle překliknout mezi městy,např při rabování zemědělek (rolnických dědín) tak má několik možností jak se přepnout,ale vždy ať se přepne na kterékoliv město musí tento výběr potrdit tlačítkem "Přejít na ..." Myslím si,že tohle tlačíkto je nešťastně umístěné. Pokud by hráč např. šipkami naklikal město DEF, musí potom myší zbytečně pro potvrzení přejíždět kurzorem pulku monitoru aby výběr města potvrdil. Proto si myslím, že by nebylo špatné aby tohle tlačítko bylo přemístěno právě někde do toho volného prostoru v herní liště ke zmiňované tabulce s názvy měst.

Detaily:

Tohle tlačítko už ve hře je, takže detaily nějak nejsou potřebné. Jde v podstatě jen o jakýsi druh kosmetické úpravy,kdy by tohle tlačítko "Přejít na Aktualní město" bylo ve hře 2x nebo bylo přemístěno

Grafika:

http://imageshack.com/a/img841/7060/46iz.png

Rovnováha:
Jelikož se jedná jen o ovládací prvek menu,není možné,aby rovnováha byla nějak narušena

Podvádzanie:

Nemožné

Záver:

Myslím,že tuhle možnost by ocenili hlavně hráči se spoustou měst,kteří přepínají meziměsty velice často,takže tito hráči by se k tomuto mohli vyjádřit

(btw trochu offtopic, to přepínání šipkami funguje,tak nějak divně ... jednou to jde a podruhé ne. Četl jsem,že je to už hlášené,takže když už se v tom budou páni v Německu vrtat,tak by takouhle drobnost jako navrhuji mohli taky doladit)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4452

Hosť
no spočiatku som tomu nerozumel ale tá grafika mi dopomohla..:) nebude to nič svetaborné, ale môže sa zísť..:)
 
Hore