Modifikácia ERINYA

DeletedUser

Hosť
Koncept:
Zmena vlastnosti mýtickej jednotky.

Dôvod:
Chýba mi takýto „option“ v hre.

Detaily:
Chýba mi v hre mýtická jednotka, ktorá by vedela lietať + mala by strelný útok.
Viem, že taký je Pegas od Atény, ale je to obranná jednotka, ktorá by bola veľmi neefektívna v útoku.
Mám teda na mysli útočnú jednotku-
Podľa mňa by mohla byť mierne modifikovaná Erinya
-ona má strelný útok + mohla by mať vlastnosť lietanie ( nie je potreba stavať prepravné lode )

Grafika:
Nie je potrebné nič meniť.

Rovnováha:
Tento krok by podľa mňa jednak optimalizoval hru + určite by ju oživil. Už dlhšie a na viacerých svetoch som si všimol, že niektoré mýtické jednotky sa takmer vôbec nepoužívajú, čo je škoda lebo je to celkom zaujímavé oživenie hry.
( hydra je tiež takmer úplne pass ale tú neriešim v tomto príspevku )
Taktiež kyklop má strelný útok tak ako Erinya, ale podľa vlastností je to zasa skôr obranná jednotka ako kerberos + sú to nelietajúce jednotky.

Podvádzanie:
Vôbec sa nedotýka uvedenej zmeny.

Záver:
Bolo by dobre si túto tému všimnúť, rozvinúť a hlavne realizovať.
 

DeletedUser1249

Hosť
musel by byt novy boh lebo takato zmena by velmi neprospela ja s tymto nesuhlasim
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nový boh asi tak skoro nebude. A takáto zmena sa dá spraviť v jednom update.

No a rád by som si vypočul dajaký skutočný argument "Prečo by takáto zmena neprospela",
lebo čistý nesúhlas nie je konštruktívny.
 

DeletedUser

Hosť
ja suhlasim uplne
erinia je uplne nepouzitelna jednotka. tym ze bude lietat konecne dostane nejaky zmysel

akurat neviem odkial si zobral ze kerberos a pegas maju strelny utok
ja sa pamatam ze pegas ma ostry a kerberus tupy.
 

DeletedUser

Hosť
súhlasím s tým. a navrhol by som ešte nejaké veci napr. štastie by som dal len +- 20 namiesto 30, dal by som velké katapulty ktoré by ničili budovy rovnako silno ako ničia hradby a dal by som ešte nejakých nových bohov. a že by som si niekam mohol uložiťpriazen a potom dať na hráča napr. 20 blkeskov naraz pekne by to spestrilo grepolis...
 

DeletedUser

Hosť
a já bych navrhnul probírat v jednom tématu jeden návrh, a ne ho zaplácat třemi dalšími..:)
 
Hore