Kontrolky aktivity a bodov v spojenectvach

  • Zakladateľ témy DeletedUser5715
  • Vytvorené

DeletedUser5715

Hosť
Koncept:
Aby spojenectva vedeli rozoznavať aktivnych a neaktivnych hracov + o koľko im vzrastlo bodov za deň alebo tyždeň
Dôvod:
Pretože podľa mňa v mnohych mnoho člennych spojenectvach možno už sa aj vam stalo že nestihate pozorovať aktivitu na spojeneckom foru alebo vzrast bodov. Viem že nato možete poveriť ludi ale podľa mňa by to oveľa uľachčilo kontrolu aktivity
Detajly:
Kontrolka aktivity: znazorňovalo by to či ste aktivny alebo kedy ste boli naposledy aktivny (pred hodinov,12 hod,dňom,tyždňom)
Kontrolka bodov za deň (tyždeň): znazorňovalo by to iba koľko ziskal hrač za deň alebo tyždeň bodov
Grafika:
Kontrolka aktivity : niesom na to odbornik a neviem veľmi z tymi programmi tak som sem nevložil žiadny obrazok ale ja si to predstavujem medzi bodmi a mestami bola by to kontrolka v tvare kruhu alebo štvorca ktori by menil farbu podľa toho ako ste dlho neaktivni napr. (žlta farba hodinu neaktyvny, červena 12 hod, fialova deň, čierna tyždeň neaktyvny) samozrejme keď ste aktivny svietilo by to na zeleno
Kontrolka bodov za deň (tyždeň): nachadzalo by sa to hneď veďľa kontrolky aktivity a pisalo by tam iba koľko ziskal bodov za deň alebo tyždeň
Rovnovaha:
nemalo by to nenarušiť rovnovahu
Podvadzanie:
Na tej kontrolke aktivity by sa dalo podvadzať (niekto by sa prihlasil a hneď odhlasil nič by nepostavil a podobne) ale nato by bola ešte ta kontrolka bodov.
Zaver:
Určite by sa to mohlo ešte vylepšiť nehovorim že nie.

Ospravedlňujem sa keď tento napad niekto už napisal ale ja som si to v tejto mienosti (Návrhy & Nápady)
nevšimol.
 

DeletedUser5665

Hosť
Nie je to zly napad ale taketo vylepsovaky uz existuju ale niesu priamo v hre, to kolko bodov komu pribudne na to je grepostat a na to kedy kto bol naposledy aktivny na to je tiez niaky povoleny vylepsovak ale ja ho nemam tak k tomu neviem viac povedat. Zjednodusilo by to akurat pristup k tymto vylepsovakom ale nic nove to nieje:)
 

DeletedUser5715

Hosť
Ja viem ja som to myslel tak aby to bolo priamo v hre aby si nemusel nic dotatocne stahovat a tak
 

DeletedUser4786

Hosť
Je to úplne zbytočne a o tom ktorého hráča si spojenectvo zoberie rozhoduje predsa dane spojenectvo a stále je to len hra a netreba to preháňať s tým sledovaním a už dávno nebývajú také veľké spojenectva ako bývali na starých svetoch,50 hráčov sa dá v pohode ustrážiť a pokiaľ by si niekoho stále napomínal,že chceš od neho ešte viac tak by sa ty to mohlo vypomstiť ako presne opačne.
 

DeletedUser5599

Hosť
Různé přehledy aktivity, statistiky, grafy... to vše je vývojáři vnímáno pozitivně. Je ovšem otázkou kdy a zda vůbec se k tomu dostanou. Není to aktuálně zrovna prioritou, neboť tento prvek hry zastávají všelijaké fan stránky, které se navíc množí. Kolikrát jsou tyto statistiky původně jako studentský projekt. Naši vývojáři ale prvně musí vyřešit krizi s uchycením nových hráčů. Grepolis jako celek se dostal do takové fáze, že pro nového hráče je takřka smrtící zkoušet začít hrát. Možná nám ale nějaký základ přímo do hry vestavěných statistik bude představen v rámci úprav funkčnosti aliance? Kdo ví.
 
Hore