Koho tipujete na viťaza CS Ma talent 2011

DeletedUser

Hosť
Koho stichto N00BOV :D tipujete na vitaza?

Stevie Starr – už prehltol biliardovú guľu, zlatú rybku a prsteň Lucky Bílej, čo zhltne v nedeľu?

La Gioia – traja ojedinelí speváci, ktorí spájajú operu a populárnu hudbu, akú kombináciu si chystajú na finále?

Adéla Ferencová – malé dievča so silným hlasom, naposledy prevzala hit svojej britskej menovkyne, s čím príde tentoraz?

Segment – pravá rocková skupina, ktorá sa na pódiu aj v zákulisí vždy postará o poriadny bordel. Vo finále tomu určite nebude inak!

Tomáš Buranovský – mladý talentovaný spevák, ktorý naposledy stavil na veľkú šou. Bude sa riadiť radou Lucky Bílej a vráti sa k skromnému vystúpeniu s gitarou?

Diana Kalashová – úspešná začínajúca hviezda, ktorá zožala úspechy už na viacerých vystúpeniach, bude to finálové jej najväčším?

Atai Omurzakov – mladík z Kirgizska, ktorý pochádza zo skromných pomerov, no aj napriek tomu dokázal vypestovať svoj tanečný talent. Naposledy z neho bol robot, kým sa stane v nedeľu?

Eva Burešová – úžasná speváčka, ktorá v piesni semifinálového kola snívala o New Yorku. Bude jej cieľom po finále Las Vegas?

Jaromír a Patrik, artisti z cirkusu Jo-Joo – do divadla priniesli tigríčatá, v semifinále ukázali papagája a opicu, na finále prisľúbili malé pumy. Aké akrobatické číslo s nimi spoja?

Ladylicious – sedem báb s talentom na tanec a neskutočnou radosťou z vystupovania. Na prípravu finálového čísla mali iba týždeň, bude také premyslené ako to posledné?
 

DeletedUser

Hosť
Atai Omurzakov, jednoznačne najlepší. Dúfam, že vyhrá. :)
 

DeletedUser

Hosť
Stevie Starr :D to ako môže niekto zhltnúť biliardovú guľu?Doma som to skúšal,ale trochu som si porezal pery :D
 

DeletedUser3213

Hosť
Stevie star alebo ten ruský tanečnik :D ale nechcem aby vyhrali ty 3 speváci :D fegment je tiež dobrý ale nehajme to na náhodu :D
 

DeletedUser

Hosť
CS má talent sa už skončilo vyhral Atai ak by si nevedel :D
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mojho názoru to mal vyhrať čech alebo slovák.
V Československej šou by mali víťaziť česi nie ázičania, no nie?
 

DeletedUser72

Hosť
Ahoj, raubíři .)
Já se klidně přiznám, ale když jsem mohla, tak jsem tento pořad sledovala.
Všechny zpěváky bych ze soutěže vyřadila, neboť je spousta dalších pěveckých soutěží, kde mohou uplatnit svůj hlas.

Jde opravdu o show v pravém slova smyslu, takže jsem se bavila u vystoupení Steweho (ikdyž to finále už asi bylo o ničem), a když jsem viděla představení strýčka a synovce, tak jsem si říkala, že musejí přeci vyhrát....
tajil se mi dech, když "poletovali" nejištění nad podiem a už už jsem chtěla i zavírat napětím oči.
Naprosto strhující akce.

Ale mým favoritem byl také Atai a protože jsem předem viděla (bohužel) TOTO video, které bylo tuším ze semifinále "Ukrajina má talent", kde se mi moc líbila ta pasáž, kde si masku z obličeje dává nahoru na hlavu, tak mne docela zklamalo, že u nás tuto pasáž vynechal, tak i to, že nepřišel s něčím novým....

Zkrátka unás ve finále Atai u mne měl mínus a vyhrát měli "naši" kluci z cirkusu.

Ale kdybyste náhodou zabloudili do Indie na natáčení takovýhle pořadů, tak si sebou nezapomeńte vzít plenky a diabetici dvojnásobnou dávku inzulinu.
Protože tihle (z počátku velice romantičtí) borci, hned jakmile skončil pořad tak si zároveň odnesli i peněžní odměnu v hotovosti....

usaď se a klikni ;)
věřím, že si to stejně jako já, budete přehrávat několikrát po sobě, abyste se přesvědčili, zda je pravda to, co vidíte... :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore