Kingdom of Warriors

DeletedUser

Hosť
Kingdom of Warriors
- Teda Kráľovstvo bojovníkov


Zdravím všetkých!
Nové spojenectvo na novom svete je tu aj pre teba...

Spojenectvo KB (skratka) sa bude nachádzať podľa náboru - neskôr upravím.
Na Gamme som mala spojenectvo, to už dávno. Na Alfe som v dobrom spojenectve Kingdom of Angels (Kráľovstvo Anjelov), ktoré mi veľmi pomohlo.
Chcem aby toto spojenectvo bolo naozaj dobré, pomáhalo svojím hráčom v rýchlejšom rozvoji miest a získavaní surovín.
Každý nový člen dostane 2 vojakov (čo nie je síce veľa ale..) a každý týždeň ďalšiu nejakú tú pozornosť (no musí si ju vypýtať, ja často na to zabudnem), no dočastne len na Alfe, Gamme a Delte, pretože na Epsilone nebudem všetkého dostatok. Počas hrania samozrejme budeme mať veľa paktov, no aj nepriateľov.


Konkurencia je síce veľká, no rozmýšľajte, spojenectvo je trvalé!
Ak z neho odídete, budú to len problémy.
Tak ak by ste chceli, mohli by ste sa pridať práve k nám do spojenectva KB, a ak sa rozhodnete že sa vám pri nás nepáči, môžete odísť bez problémov.



Požiadavky do prijatia

- Mať aspoň 200 bodov. Ak toľko nemáš choď do našej akadémie Palace fighters (Palác bojovníkov)
- Byť aktívny aspoň raz za týždeň. Ak nemôžeš byť aktívny, oznám nám to a všetko je v poriadku
- Mať chuť hrať a pomáhať spojencom. Pokiaľ nemáš čím pomáhať, oznám na nám to, aby sme vedeli!
- Nenadávať, správať sa slušne. Kto sa nevie správať slušne, tomu niet pomoci, no možno v našej akadémií.
- Zapájať sa do fóra a aktivít. Kto sa nebude, musí mať dôvod a bez dôvodu.. Veď viete :)


Náborár som dočasne ja, takže mne píšte správu keď budete chcieť pozvánku, na ktoromkoľvek svete.


"FAJN VECI"

*Prvý prihlásený člen dostane 8 vojakov navyše za členstvo. No nesmie zo spojenectva odísť do 100 dní.

*Za každých 50 dní členstva dostane každý nejaké tie suroviny či dobré kúzlo (podľa náhody).

*Každý týždeň bude niečim odmenený najaktívnejší člen.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
fajne

mas to tu fajne budeme mat spolu pakt ? s Bohovia Olympu
 

DeletedUser

Hosť
Z ktorých morí beriete????? A ako skúsených hráčov???? Ja už skúsenosti nejaké mám ale nemám spoločenstvo. Tak nejaké hladám.
 
Hore