Kedy cakat prve utoky ?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Som tu v podstate novy vela som toho tu na fore precital ale odpoved som sa nedozvedel alebo prehliadol. :)

Kolko po skonceni ochrannej doby mozem ocakavat utoky ? Ako to tu chodi ? Okolo mna su len hraci s menej bodmi ale su clenovia velkych aliancii.
 

DeletedUser19

Hosť
Hráči na teba môžu vyslať útoky hneď, ako ti skončí začiatočnícka ochrana. Tá začína v čase tvojho prvého prihlásenia na svet a trvá podľa nastavenia daného sveta:
Alfa - 7 dní
Beta - 5 dní
Gamma - 5 dní
Delta - 5 dní
 

DeletedUser

Hosť
Najdolezitejsie je to, kolko maju bojovych bodov, hlavne utocnych. O stavebne body velmi nejde. Hrac s malo bojovymi bodmi nie je hrozbou ani keby bol clenom neviem akej velkej aliancie.
 

DeletedUser

Hosť
aj podla polohy na tom dost zalezi a schopnosti komunikovat
 

DeletedUser

Hosť
Okej myslim ze chapem.

Som schopny podla prezyvky najst niekoho vo svete delta ? Myslim polohu.

skipi som uplne na kraji osidlenia delta sveta to je asi dobre ze ?
 

DeletedUser19

Hosť
Asi som tvoju otázku pôvodne zle pochopil, sleduj hlavne útočné body ako napísal wolfy. Ak si úplne na kraji mapy tak hráči na tvojom ostrove pravdepodobne nebudú veľmi aktívni a útočiť by na teba nemali keď máš výrazne viac bodov. Dávaj však pozor na okolité ostrovy pretože svet je už pár mesiacov rozohraný a nejaký z hráčov, ktorý to už hrá dlhšie by mohol tvoje mesto vybrať za vhodný cieľ.
Polohu môžeš zistiť tu:
http://sk4.grepolismaps.org/
 

DeletedUser

Hosť
Super dik moc aresi jasna infoska.

Mozno este dalsia otazka dokedy mozem beztrestne "drancovat" rolnicke dediny ? Kdesi som cital ze nad 80 percent nalady je okej. Je to tak ?
 

DeletedUser

Hosť
pozri drancovat je to tak ze mozes aj do 5 percent ale tie percenta vyjadruju pravdepodobnost ze na teba nezautocia ak je 90 tak je 90 percentna sanca ze na teba nezautocia teda ze sa nebudu branit ak mas vyskum diplomacia je to lepsie ale priblizne od tych 85 percent je to v pohode podla mna
 

DeletedUser

Hosť
Zalezi aj od sily dediny a od sily tvojho vojska.

Ak sa chcu vzburit ale su privelmi slabi, tak sa nevzburia.
Ale zas ked poriadne ale poriadne astvani, tak sa vzburia aj ked si silnejsi.

Teraz pravidelne utocim 100 sermiarmi na Alfe na 70% nalady a neburia sa.
Myslim ze nalada presne nezodpoveda sanci vzbury. Napriklad pri 80% sa myslim este nevzburia.
 

DeletedUser

Hosť
ale stalo sa mi a stali sa mi aj extremy ze som poslal normalny utok ako vzdy a nalada klesna na 4 percenta pricom obycajne klase na asi 60 alebo tak ;D
 

DeletedUser

Hosť
cheaty ?

Narazil som tu na fore na tabulku cheatov a este k tomu aktualizovanu. To sa ako moze pouzivat ? Ked najdem cheaty na hru ktora sa da hrat aj offline tak je to jasne ale tu ?
 

DeletedUser

Hosť
eee. Vlastne ja davam ked je 70+%. Tak to by som asi nemal co?:D

A aka to asi bola nalada? Tak 82%?
 

DeletedUser

Hosť
nepametam ale ked som vo forme poslem dokopy 1400 utokov na farmy teda zvysovanie sily plus vyberanie :D za den cize sa mi stalo uz asi vsetko v rabovani rabovanie mma v malicku uz
 

DeletedUser

Hosť
tusim raz ale nepoviem ti presne ale nie myslim ze top bolo asi 89 bez vyskumu diplomacie ale sila bola 100 percent
 

DeletedUser

Hosť
Chlapi na tie cheaty ste mi neodpovedali naco teda vlastne su ?
 

DeletedUser19

Hosť
Ide iba o žart, cheaty na browser hry samozrejme neexistujú :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore