Kaviareň sveta Omicron

DeletedUser3606

Hosť
áno,lenže cez nás len tak neprerazíte :) tak isto ako máme my problém s vami :) a my dobre vieme načo sa zameriavate
 

DeletedUser4772

Hosť
Neboj avengeri proti SoW nepotiahnu kedže sme sa spojili do jedného celku. Aj tak by to bolo zbytočné kedže tu je ešte partička a vy na bojovanie takže nudiť sa nebudeme určite :D
 

DeletedUser5140

Hosť
Wastelandi neviem čo tu riešite :) Dostanete na ****** jak na Nu. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4452

Hosť
UUUU Hooligan aký KRAL..:) Na omicrone si sa nepredviedol v dobrom svetle..:) Takže neviem čo tu teraz mudruješ...
 

DeletedUser5140

Hosť
Na OMICORNE nehrám ani mesiac a už som predbehol polovicu vašej aliancie či v bodoch utočných alebo stavebných :) z 10tich miest čo som prebral boli tuším 3 vaše alebo vašej akademii už si nepametám presne :) Neviem odkedy hráš ty ale určite som sa predviedol lepšie ako ty Janko a hráči čo maju z 10 miest 9 obranných ;-) Pokial narážaš na Blesk čo som poslal včera to bola moja reakcia na (nebudem nadávat) primerie na 24hod ked som mal Povstanie v 2 vašich mestách za to že niekto porodil bábo. + sa popýtaj kolegov o kolko Zapaliek a utočnej army prišli pod mojimi utokmi :)
 

DeletedUser3606

Hosť
Jano uznaj že nás nestíhate :) väčšina od vás šla na Pí a tak na Omicrone tak aktívna nie je
 

DeletedUser4452

Hosť
Hooligan: Ja som to prímerie nevymyslel... A nemám 9/10 miest obranných, to ani náhodou...

Janko: ale stíhame.:)) My sme vám za posledný čas prebrali 2-3 mestá a vy nám 1-2.. (mne dnes 1, ale čo už..:)
 

DeletedUser5140

Hosť
KRAL JAN: Keby si sa to radšej naučil hrať namiesto sustavného vypisovania na Forach pomaly na každom svete :)
btw: Dík za dalšie mesto ty stíhačka ;-)
 

DeletedUser

Hosť
kdo si píše nezlobí a kdo zlobí spamuje a kdo spamuje toho Sultan něžně upozorní ty ty ty :)
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte, hladam nejaku spriaznenu dušu, hral som si pokojnu hru, no pristahoval sa mi na ostrov nejaky otravovnik, sam ho neviem porazit potrebujem nejake spriaznene duše na pomoc.. najde sa niekto ?
 

DeletedUser

Hosť
zkus najít snahu, píli a aktivitu, s těmi se nepřátelé porážejí docela dobře:)
 
Hore