Kaviareň sveta Kappa

DeletedUser

Hosť
moj podpis je pre inteligentnych moje posledne slovo k tomuto
 

DeletedUser1318

Hosť
Tak uz mi niekto konecne povie ze priblizne kedy by to malo zacat?;) :D
 

DeletedUser

Hosť
kappa- bude to super prvy server na ktorom zacnem od zaciatku...uz sa tesim do jakeho spojka pojdete? ake mate plany chcete si zahrat, terorizovat svoje okolie alebo zautocit na pole position?
 

DeletedUser1249

Hosť
ja zalozim ally underground uz tam mam prihlasenych asi 10 hracov
 

DeletedUser

Hosť
Ja pojdem do imperia a skusim dokazat nieco podobne ako na gamme a to docielim hlavne to mocnou armadou a silnym a sudrznym spojkom na stavebnych bodoch mi az tak nezalezi chcem mat len velke kasarne, farmu akademiu surky, hradby a pristav a v podstate aj senat teda skoro vsetko XD
 

Melancholik

Member
na kappu pojdem ale asi iba ked tam bude Dobývanie hoši baví ma ten systé viac a určite tam bude vela hráčov z ety takže sa tam bude fajne hrat + založujem vlastne spojko a nwm dke ešte budem hrat kto by chcel ist kumne do spojka budem rád :D
 

Crony

Administrator
Ankety zostanu otvorene este par dni. Snad dnes uz oznamime aj den spustenia :)

Edit: A uz ho najdete aj na hlavnej stranke...
 
Naposledy upravené :

DeletedUser1318

Hosť
Ale ked pisali 19.09.2012 (o 6 dni) a napisali to o 11:51 tak by to aj mali spustit o 7 dni 11:51 ci?
 

DeletedUser3606

Hosť
ked to napisu aj o polnoci to neni dovod na to aby sa svet zacal tu istu minutu alebo hodinu pretoze o tom rozhodnu len Nemci zatial sa nevie presny cas zaciatku serveru ale v stredu by to malo byt mozu to dat aj o 18:00
 

DeletedUser

Hosť
A k čomu ti to je xafare ?? veď tam aj tak nič veľkého nedokážeš..
 

DeletedUser3685

Hosť
Pravda si zabil :D
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore