Kaviareň sveta Kappa

DeletedUser

Hosť
trololo, to by som nechcel, aj ked moj notebook ide jakeby bol na sklonku zivota, aspon ze mam doma 4 rocny herny komp ktoreho caka jarny upgrade
 

DeletedUser4034

Hosť
ja hrám na kompe ale toto že server začal rovno zo školou.......
Ale dajak som to dal......
Síce 4 týždne po spustení sveta ale dal.
Len už nehrám tak často bo sa mi treba učiť.Gimko potrapi
:cool:
 

DeletedUser1720

Hosť
mauri skoda no .... ale teraz to je zle ze tu bude len 1 admin ... to meno radsej nejdem menovat :D
 

DeletedUser

Hosť
Už jsem Tě měl prošpehovaného, jen mi chyběla OL k tomu, abych si tě přivlastnil, no a pak přišla technická závada a celé mi to zkazila :D
 

DeletedUser4034

Hosť
obcas ..............................................................

Ale mňa by zaujímalo či je tu z danger zone na fóre niekto

A ak áno tak tu máte od kamaráta odkaz:
LOL lamky cele spojenectvo na jedného hraca a nedate LOL

Tak to je vše.....
XD
:cool:
 

DeletedUser

Hosť
a kam chodis lebo nase gymko je rovnako tazke ako zakladka len ucitelia su lepsi
 

DeletedUser1720

Hosť
Už jsem Tě měl prošpehovaného, jen mi chyběla OL k tomu, abych si tě přivlastnil, no a pak přišla technická závada a celé mi to zkazila :D
:D mauri nepresiel by si ... ja som to mal dobre prespekulovane :D ale ked si skoncil ty tak uz neni na tom svete motivacia pre mna
 

DeletedUser4034

Hosť
hej ale počúvajte tak pekne sa to na kape mieša.Na každom svete top 15 va rovnakom spojenectve ale tu:Cezar,krakencze v HUNTERS zvyšok IMPERIUM.
Ešte sa to pekne zamieša
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja som sa resetol, budem si hrať pomaly kým sa ten svet neukludní pretože teraz sú samé prestupy a tak takže tomu dávam čas a ak sa tomu svetu neprestanem venovať tak sa vám trochu predvediem :)
 

DeletedUser

Hosť
Už hrám Kappu iba tak keď nemám čo robiť ale aktívne hrám Achilles
 

DeletedUser

Hosť
ja som mal na kappe trosku ostry start kedze som mal mesto medzi 2 zavislimi hracmi, tak to uz nehram s takou ambiciou ako na thete, kde som mal okolo seba same lamy
 

DeletedUser

Hosť
WirtuozZ ak som správne pochopil tak spustia druhý svet hrdinov?
 

DeletedUser

Hosť
Neboj, dozvieme sa :)

Ale mohli by byť aj iné podmienky pre priatie do toho sveta, trošku ťažšie splnitelné.
 
Hore