Kaviareň sveta Eta

DeletedUser

Hosť
No teraz aj uvažujem či na ten svet vôbec pôjdem... :mad: Ako ten nočný bonus sa viac pos.at nedal ??? :mad: Kludne by stacilo 00:00-07:00 alebo 00:00-6:00 co najmenej lebo toto bude akurát tak obranársky svet... :(:eek: A ešte jedna otázka že o kolkej sa server spustí aspon približne ak by som tam náhodou išiel???...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Hellguns, tento noční bonus je jeden z nejkratších možných. Většina hráčů si, bohužel pro tebe, přeje NB dokonce 10ti hodinový, tak jsme udělali kompromis a zvolili jsme 8mi hodinový NB.
 

DeletedUser

Hosť
ja som spokojný aj ked som chcel počet členov 50 je 100 to neni také zlé rád to privítam ked je taká dobrá rýchlosť. :D ale ved nikdy sa nedá vyhoviet všetkým ludom 100 ludí,100 chutí ja som spokojný a to mi stačí. :D
 

DeletedUser2189

Hosť
nastavenia celkom dobre,skoro presne ako na gamme,takze urcite tam pojdem,kedze na gamme sa mi celkom dobre dari
 

DeletedUser

Hosť
Nastevenie ma prekvapilo, no budem hrať rýchlejší svet, ako som zvyknutý a aj nočná doba sa mi zdá veľmi krátka. No hlavne som rád, že to bude nová verzia-ktorú chcem veľmi vidieť.
 

DeletedUser2745

Hosť
nastavenie je dobré, zahrám si niečo nové, inú rýchlosť sveta... doteraz som aktívne hral iba na Epsilone ... uvidíme ... A môžete prosím povedať kedy asi tak bude začínať?(hod)
 

DeletedUser2189

Hosť
zacne sa okolo poludnia,hodina ni je znama,ale priblizne o dvanastej
 

DeletedUser

Hosť
čaw spustenia ety

neviete niekto kedy presne o akom čase bude spustená eta ak áno napíšte my :eek:
 

DeletedUser

Hosť
Eta

Keď bude nový svet Eta,chcel by som založiť spojenectvo zo sveta Zeta čiže ***Sparta***.Ak budete mať niekto záujem,kontaktujte ma na svete:Beta.


Ďakujem.
 
Hore