Kaviareň sveta Byzantium

  • Zakladateľ témy DeletedUser5366
  • Vytvorené

DeletedUser5804

Hosť
Mám otázku na moderatorov prečo sa nový svet spušta iba na slovenskom grepe a prečo už sa dávaju také rozdiely medzi svetmi max 1 a pol mesiaca
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser5778

Hosť
no konečne, tipujem že tak o 15:00 ho spustia, kam idete ludia, nech si vyberem dobru stranu :D
 

DeletedUser5801

Hosť
Aj my :-/ uz Velakrat obchodoval a vsetko stoji na 00:00:00 :-/
 

DeletedUser2745

Hosť
Útoky dopadli celkom fajn, uvidíme ako to pôjde ďalej :) Celkom zaujímaví hráči sa tu stretli, som zvedavý čo z toho nakoniec bude :)
 

DeletedUser5590

Hosť
Ahojte mám takú otázku...
Chcel som si kúpiť pár zlatiek cez SMS ale ukazuje mi to ceny iba v českých korunách a EURá mi nejdú, mali ste s týmto niekto už problém ? poprípade ako ste to vyriešili ? Support mi poradil vymazať cookie pamäť alebo zmeniť prehliadať a nič s toho nezabralo tak sa chcem spýtať hráčov čo s týmto majú skúsenosti. Ďakujem za odpoveď. (Viem že je kupovanie zlatiek výhodnejšie vo veľkom cez kartu ale nechcem to hrotiť tak skoro lebo možno ma svet prestane baviť po chvíli...)
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser5599

Hosť
Zřejmě jsi špatně popsal, o co jde, ale to je jedno. Měna se určuje podle země, ze které si menu nákupu zlatých otevíráš poprvé. Pokud poprvé otevřeš toto menu z Čech, tak se ti fixně měna nastaví na CZK a už s tím nejde nic dělat. Napiš na support, zda by s tím něco ve spolupráci s platebním týmem nemohl udělat. :)
 

DeletedUser5590

Hosť
práve že som vždy kupoval zlatky iba na slovensku so slovenskými údajmi... nikdy som neuvádzal české údaje ani nič podobné
 
Hore