Kým byste chtěli být ?

  • Zakladateľ témy DeletedUser72
  • Vytvorené

DeletedUser72

Hosť
ALOHA ALL :O)

Ještě mi zbývá pár chvilek tady s vámi na foru, tak bych chtěla vědět, Jakou známou historickou osobností by jste chtěli být a proč ???

Kolik lidí by chtělo být třeba Jindřichem VII. (hehe), či Alexandrem Velikým, či Annou Boleynovou nebo snad někým jiným ? Kdo vám nejvíce v historii imponuje ?

Děkuji za odpovědi.
S pozdravem
Lotosový kvítek
 

DeletedUser

Hosť
Já bych chtěl být Ježíšem Kristem. Proč? Protože si s lidma mohl dělat co chtěl:D
Nebo taky Visalij Zajcev, ruský odtstřelovač. Proč? Protože on určoval kdo bude žít a kdo ne, hehe:D

Každopádně by u mě zvítězil pilot letoun Fairey Fulmar. Proč? Protože je to mé nejoblíbenější letadlo:D
 

DeletedUser72

Hosť
OT - Fulmare na cz máš plnou schránku a nemohu ti napsat.
Zajisté víš, že když vložíš na fórum příspěvek od zablokovaneho uživatele, takže se dopouštíš porušení pravidel a tudíž ti také hrozí ban. Jsi si toho vědom, že ju? ;)
A navíc ještě napíšeš původního autora...jak milé ! :D

To moc dlouho ten topíc tam nevydrží, hehe.
 

DeletedUser

Hosť
Napoleon Bonaparte pretoze bol arogantny a robil co chcel a uznal za vhodne ako ja
 

DeletedUser

Hosť
Barak Obama :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1169

Hosť
ja by som chcel byť cisár a vládca sveta.alebo spamer len keby mi mi to tu na fore platili.(lakomci si nevážia mojho povolania) :D
 

DeletedUser

Hosť
Chcem byť Darddy, človek, ktorý nikdy nejestvoval v skutočnosti.

Alebo celkom obyčajný človek, ktorého meno nebolo nikdy napísané na náhrobný kameň a preto si ho nikto z ľudí nepamätá. Pretože sláva nie je všetko.

Najlepšie je žiť svoj vlastný život. A možno sa nad tým trocha zamyslieť.
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som chcel byť celkom ozaj dobry človek s rodinou prácou a chcem odstránit rešpekt a zamiešať sa medzi ostatných
 

DeletedUser72

Hosť
Strašně dlouho jsem perně přemýšlela, kým bych chtěla být... Na mysli mi tanula jména významných osobností, co pro lidstvo něco vykonali... Od nominovaných na nobelovu cenu míru, až po vědce, učence a panovníky...
Samé skutečné charaktery, autority jenž sami o sobě neměli jednoduchý život, ale klidně ho i pro druhé obětovali.

Teď už vím, že to tak není - nechci být nikým významným... Už to vím přesně.

Chci být velkou zlou hnusnou sviní, která si nedělá s nikým servítky, nic ji v žádném případě nerozhází, nebere na nikoho ohledy a vůbec má takovou hroší kůži proti jednání ostatních lidí.
Jj, žádná šlechetnost a obětování se pro druhé...

Jo, to je přesně ono. Je to divný, ale chci bejt svině.
 

DeletedUser2467

Hosť
Ja by som chcel byt Alfred Nobel pretoze po nom je pomenovana Nobelova Cena ... bolo by pekne keby po mne bola pomenovana taka slavna cena ...
:firework:
 

DeletedUser1618

Hosť
SAMA SEBOU ! :)

To viete, taká bláynivá, precitlivená, prehnane hrdá, výmyselnícka, temperamentná, žiarlivá, ukecaná, otravná, krpatá :D, závislácka, a taký magnet na úrazy sa len tak ľahko nevyskytne... :):)
 

DeletedUser

Hosť
len tak pre zaujímavosť...

čo vynašiel A. Nobel???

(otázka adresovaná tomasbabjak :))
 

DeletedUser

Hosť
kurniiik...
nevieš čítať???

"otázka adresovaná tomasbabjak :)"

čiže chcem aby na ňu odpovedal ten hrýč kurnik...
že či vie kým chce byť...

ale teraz si mi to pokazil :(
 

DeletedUser

Hosť
ja by som chcel byť michael Jackson. Bol to podľa mňa človek, ktorý nespravil nič, začo ho obvinili. Chcel ale niečo, čo sa asi niekoľko tisícok rokov nesplní, a to chcem aj ja. Je to svetový mier.


:firework:
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore