Je možná zmena nicku?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Je možná zmena nicku?
Pýtali sa ma to už viacerí hráči,
ďakujem za odpoveď.
 

DeletedUser

Hosť
V hre? NIE
Na fóre? NIE
Nicky sa menia v pripáde obsahujúcej nadávky
 

DeletedUser

Hosť
Zaujimal by ma aj dôvod prečo to tak je.
Je to z technických príčin? - či z nejakých iných?
Mne by sa páčilo keby som si mohla meniť občas nick. Povedzme raz za rok.
A verím že niektorí si zvolili nick, ktorý časom stratí na aktuálnosti a začne im "liezť na nervy"...
... to je nepríjemné.
 

DeletedUser

Hosť
Taktiez si mysli,zeby sa nicky mohli menit.Ako mne sa nick paci a nechcem ho menit,ale ucet,ktory si kazdy registroval,cize uzavrel so spol.innogames zmluvu o hernom konte,tot vlastnikom som konta ja a preto by so mal mat pravo si menit veskere informacie na svojom ucte.Sploctnost innogames moze tak akurat mi obmedzit prava a to pozastavenim uctu alebo zrusenie zmluvy a tym ju rozviazat...to je STOP konto.Pokial ma Innogames inak urcene pravidla tak to nebudem rozvadzat,priznam sa necital som je a ani nechcem,pretoze je o stale to iste ako u inych hrach,prachy do toho netrepem tak mi to je total na nic.
 

DeletedUser

Hosť
Nick v hre sa bez adekvátneho dôvodu meniť nemôže. A musí to byť rozumný dôvod, nie napríklad: mne sa nick nepáči, zmeňte mi ho :)
 

DeletedUser

Hosť
Nick v hre sa bez adekvátneho dôvodu meniť nemôže. A musí to byť rozumný dôvod, nie napríklad: mne sa nick nepáči, zmeňte mi ho :)

Hra má peknú grafiku. Je to rozumný dôvod aby bola tá grafika pekná?
Ale ked ide o hru predsa nejde len o rozumové dôvody.
Ide aj o citovú zložku, motívačnú, a podobne.
Ide o zábavu a o to aby sa hráči dobre cítili - keďže je to HRA.
Chápem že by to mohlo byť z technických dôvodov neúnosné - že to nie je jednoduchá záležitosť. Ale keby sa spravil kompromis a umožnilo sa to povedzme raz do roka - tak by som v tom taký problém nevidela. Páčilo by sa mi to.
Na druhej strane chápem že ak je to v pravidlách hry - tak tie platia.
Mńa v mojej otázke zaujímal práve ten dôvod prečo sa to neumožní hráčom,
ktorí majú povedzme "nerozumní" dôvod. Že v čom je problém.
 

DeletedUser

Hosť
Uvediem príklad. Celá aliancia útoči na hráča xxx. Pošle sa hromadná správa, nech na neho útočia. On si ale zmení nick na yyy. Potom vznikne chaos a nikto na neho neútočí, lebo ho nebude vedieť nájsť. A práve takýmto komplikáciam sa chceme vyhnúť.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore