Inteview - Jericho86

DeletedUser4379

Hosť
Tak tu je tretie interview z hráčom ktorým ste tak chceli.... Jericho :) Užite si to ;-)

1.- Ako dlho hráš Grepolis a hraješ ho ešte?

Ako dlho hrám Ti neviem presne povedať, je to už nejaký ten rok, ale kedy to presne začalo, priznám sa nepamätám si. Momentálne hrám iba tento svet (Xi), nakoľko sa snažím mať aj osobný život popri hraní a viac svetov by som zrejme nestíhal :D

2.- Aký bol tvoj najväčší úspech v hre?

Najväčší úspech bol svet Theta, spojenectvo Marťankovia, ktoré sme spolu s Vilom a ostatnými viedli od samého začiatku pomerne úspešne i keď záver už nebol taký ako sa predpokladalo.

3.- Máš v pláne ešte niekedy Grepolis hrať?

Hrám ho momentálne a myslím, že aj keby som si dal zasa na nejaký čas pauzu, zasa príde deň kedy sa k nemu vrátim :)

4.- Kto je podľa teba legenda SK Grepolisu?

Uff legenda Grepolisu ... nemyslím, že by v tejto hre išlo o legendy, môžem povedať, že za ten čas čo grep hrávam som spoznal množstvo velmi dobrých hráčov, ktorí majú za sebou velké úspechy. S niektorými som bol v spojku s inými sme boli na opačnej strane povrazu, ale i tak si ich vážim. Množstvo z nich hrá aj tento svet a iný už hrať prestali, množstvo dobrých hráčov som nespoznal a verím, že množstvo z nich ešte v grepe len vyrastie.

5.- S kým sa ti najlepšie hralo/hrá?

S každým s kým sa dá dobre komunikovať, kto hrať vie a je spolahlivý. Čo sa komunikácie týka, nemusí byť ani so mnou v ally, kludne môžeme na seba útočiť, pokiaľ sa s tým človekom dá dobre pokecať a rozumiem si s ním, považujem to tiež za dobré hranie :)

6.- Máš kamarátov z hry ktorých ešte kontaktuješ a hrajú Grepolis?

Určite áno, ale či prídu na tento svet hrať je otázne ... uvidíme čo prinesú zajtrajšky :)

7.- Ktorý admin SK Grepolisu je podľa teba najlepší? a Prečo?

Úprimne na túto otázku Ti neviem odpovedať

Doslov

Jediné čo by som chcel odkázať hráčom je : "Bavte sa hrou, nezabúdajte na svoje osobné životy a na to, že toto je len hra a hra má byť predovšetkým zábavou :) "

Dakujem Jerichovi že si na mňa našiel čas a odpovedal :) Veľmi si to vážim. Kto by mal byť další? :) Budem rád ked sa vyjadrite a napíšete dalšieho pána/paniu na holenie :)
 

DeletedUser4452

Hosť
super..:) pekné..:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3213

Hosť
Svet Theta - som štastný že som mohol byť súčasťnou spojenectva Marťankovia ktoré viedli tak úspešný vodcovia.
Pevne verím že si s vami ešte niekedy v jednom spojenectve z Vilom a Jerichom zahrám...
cray.gif
 

DeletedUser3606

Hosť
Taktiež som rád že si urobil interwiew s mojim spoluhráčom,škoda že aj vilo nepristal na interwiew
 

DeletedUser1618

Hosť
Pekné :) Veľmi pekné :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore