Horehronie

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
veľmi sa podobá na tú macedónsku a dosť často ide aj v rádiu ..prestáva ma baviť
 

DeletedUser

Hosť
Veľmi často ju hrajú v rádiách,čo už lezie na nervy.Originál môže byť,ale mne sa páčia remixy tejto pesničky napríklad tento,oveľa krajšie spracované.Ale ako orginál celkom dobrý,niečo nové v slovenskej hudbe. :)
 

DeletedUser

Hosť
Okopírovaný macedónsky hit, nič viac. Mne sa tá 'slovenská' verzia nepáči.
 

DeletedUser

Hosť
..ešte raz budem počuť, že najkrajšie stromy sú na Horehroní tak vyhodím rádio von oknom! :D

Vy snívate? Tá macedónska pesnička sa vôbec nepodobá!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
..ešte raz budem počuť, že najkrajšie stromy sú na Horehroní tak vyhodím rádio von oknom! :D

Vy snívate? Tá macedónska pesnička sa vôbec nepodobá!

Ešte raz budem počuť, že najkrajšie stromy sú na Horehroní tak si kúpim motorovú pílu a vysekám ich odtiaľ. :D

Ale podobá ;) Len si vypočuj macedónsku a Kristínkinu a je to.
 

DeletedUser

Hosť
Uz cas straveny sa vyjadrenim k tejto lubozvucnej piesni tazko komercnej je asi stratou casu mojho najsamvacsieho. ;) nepaci sa mi a ani nebude.
 

DeletedUser

Hosť
Prvý dojem bol dobrý ale nezostal u mňa dlho:D Počul som to druhý tretí krát a mal som dosť:DD
 

DeletedUser130

Hosť
podla mojho nazoru podobnost macedonskej piesne a horehronia je pritiahnuta za vlasy a to poriadne .. sak nieco musia vycitat ...

ale suhlasim, ze uz to horehronie hraju tak casto, ze sa to uz neda ani pocuvat ...

skoda len, ze na eurovizii ta piesen nepostupila a zvitazilo nieco co sa mi nepaci .. mozno ju predsa mali prelozit do anglictiny .. v tom je eurovizia podvrh ... ruslanine piesne su krajsie v ukrajinstine, nez v aj, ale vyhrala s prekladom do aj ... kazdy, kto vyhral, mal piesen prelozenu do aj
 

DeletedUser

Hosť
HOREHRONIE je dobrá pesnička ale niekedy mi už leze na nervy :D
 

DeletedUser

Hosť
To tu ešte stále funguje ? Veď tá pesnička je už zapadnutá prachom.
 

DeletedUser

Hosť
Mám pocit, že v tej pesničke je zakódovaný nejaký psycho zvuk čo vymetá zdravím ľudom mozog... :) okrem toho, že je to chorvátska kópia tušim... bez ohľadu na to kto čo hovorí... :)
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa fakt hrozná pieseň ..omg nedá sa počúvať :mad:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore