Grepolis 2 - okná

DeletedUser

Hosť
Mal by som par navrhov na zlepsenie okien v Grepe 2.

1) Usporiadanie okien pri zmene mesta
Ak si otvorim nahlad mesta a z neho otvorim kasarnu alebo inu budovu. Mesto je v pozadi, Budova v popredi. Ak prepnem mesto na ine, tak sa mi do popredia hodi nahlad mesta a budova do pozadia co je dost neprakticke. Moj navrh je aby sa poradie okien nemenilo pri zmene mesta.


2) Trhovisko
Ked si vyberiem trhovisko a prepnem mesto, tak sa mi neaktualizuje trhovisko na nove prepnute mesto. Chcel by som aby sa trhovisko aktualizovalo podla vybrateho mesta.



Ak by vas napadli nejake dovody preco by to tak nebolo dobre tak napiste. Mna zatial nenapadlo nic. Pripadne mozete dat aj nejake svoje napady nech sa nam Grepolis hra lahsie.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
suhlasim prepinanie okien je velmi zle riesene v tomto mala obrovsku vyhodu stara verzia ;) uz som na par trikov prisiel ale nieje to ono zdrzuje ma to dost
 

DeletedUser1879

Hosť
súhlasím s týmto návrhom hlavne pri tých 100 mestách by mi to ušetrilo kopu klikania a aspoň jeden zápor novej verzie oproti tej starej by sa odstránil.
 

DeletedUser

Hosť
wolfy,súhlasím s tvojim nápadom na nové okná.keď som hral pod iným nickom,mal som asi 60 miest.a keď som prepínal bola to hrôza.ak sa
tvoj nápad schváli,maj dobrý pocit a my zas menej starostí :D
 
Hore