Gates of Fire

DeletedUser

Hosť
neosočuj Predators môžeš mna ale ani nás nepoznáš.

ja nesúdim Vás ako hráčov v reáli, ale tie Vaše lamerské útoky a to ešte na omnoho slabších hráčov, nie to na ELITU Gammy :D
a pokiaľ ti to vadí, tak neviem prečo také lamy u Vás máte, byť Vami 80% hráčov by som vyhodil, potom by ste sa možno dostali aj inak do povedomia hráčov, ako tu ja píšem...
 

DeletedUser

Hosť
tak pokiaľ chceš, aby sa o PREDATORS takto nehovorilo, tak s tým budete musieť niečo robiť... a čím neskôr začnete, tým to budete mať ťažšie... nehovoriac o systéme spolupráce v niektorých vašich akadémiach, či čo sú to vlastne...
 

DeletedUser

Hosť
mne osobne je jedno kto čo hovorí aj ked tie divízie sú blbosti tak tam poznám ludí čo pomôžu.a vy nás nazývate lamky a na delte ste mali pakt s PRedators takže neičo na tom bude že nie sme lamky ale niečo dokážeme.
 

DeletedUser

Hosť
ale sme ho rozviazali lebo ste praveze nedokazali absolutne NIC, a takmer nikto to spojko nechcel
 

DeletedUser

Hosť
mne osobne je jedno kto čo hovorí aj ked tie divízie sú blbosti tak tam poznám ludí čo pomôžu.a vy nás nazývate lamky a na delte ste mali pakt s PRedators takže neičo na tom bude že nie sme lamky ale niečo dokážeme.

o DELTE neviem, ja hovorím o Gamme na Delte nehrám, keby som hral, tak by to všetci vedeli neboj... a zas neporovnávaj svety, lebo niekedy možno budem ja v pakte s CHAOSOM a to bude najväčší šok, každý svet je iný...
 

DeletedUser

Hosť
ak smiem vediet ideš na epsilon?snád sa nebojíš povedať.
 

DeletedUser

Hosť
ty tam určite budeš akcibaz ty si na každom svete skoro hral.
 

DeletedUser297

Hosť
na co měnit nick,ještě bych zapoiměl,jak se vlastně jmenuju
 

DeletedUser

Hosť
ja mozno podem do GoF ako na delte ale asi zalozim vlasnu ali
 

DeletedUser

Hosť
adamskyler toto nebude tá pravá ally gates len daktorí opakujú a preberajú názvy dobrým alianciám z iných svetov.
 

DeletedUser

Hosť
ja viem ze diabol123 ju chce zalozit a ze to nieje spravne
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
clapci ked tak pozeram toto nie je GoF ktore poznam z Delty ked sve ani poriadne nezacal a vy mate 20 paktov
 
Hore