Florbal

DeletedUser

Hosť
Poznáte tento šport? Hrávate ho? Aktívne alebo pasívne? V akom poli (t.j. útočník, obranca, brankár) hráte? Baví vás tento šport?

Mňa osobne tento šport veľmi baví, hrávam ho najmä na hodinách telesnej výchovy v škole, som brankár a celkom sa mi darí, zatiaľ chytám celkom obstojne, takže premýšľam, že sa stanem členom nejakého florbalového tímu :)
 

DeletedUser

Hosť
Poznáte tento šport? Hrávate ho? Aktívne alebo pasívne? V akom poli (t.j. útočník, obranca, brankár) hráte? Baví vás tento šport?

Mňa osobne tento šport veľmi baví, hrávam ho najmä na hodinách telesnej výchovy v škole, som brankár a celkom sa mi darí, zatiaľ chytám celkom obstojne, takže premýšľam, že sa stanem členom nejakého florbalového tímu :)

držím ti palce nech sa ti darí... osobne sa mi tento šport nepáči, ale priznám sa, že je to na ňom niečo zaujímavé :D

som stará škola hokej, futbal to je moje (ešte možno hádzaná) :rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
Poznám. Hrám kde príde :) Už som do skúšal aj v bráne, ale nakoľko mám drbný problém s kolenom, nemôžem veľmi kľačať. Takže väčsinou som v útoku. Niesom síce nejaká extra treida, ale niečo už viem určite :)
 

DeletedUser

Hosť
Určitě dobré spestření pro hokejisty, ale i normální lidi, je to dobré pro ty co moc neovládají na ledu brusle a chtějí si zahrát s hokejkou, mě osobně, vždycky chytat fascinovalo, ale i vcelku šlo ... :D Občas se z kámošema domluvíme a zahrajeme ..
 

DeletedUser

Hosť
Hokejbal to je co ? :confused:

je to ako hokej. len sa to hra na betone s tenisovou loptickou, ktora je naplnena vodou... florbal ma moc nebavi... tam trochu tuknem do lopty, a uz sa taha hore... pri hokejbale treba do tej lopty aj trochu udret...
 

DeletedUser

Hosť
JJ už vím, jenom jsem si nemohl vůbec, ale vůbec vzpomenout ..
 

DeletedUser

Hosť
Poznám ten šport hrá ho moj kamoš ten bol minule v televízii v Góóóle
 

DeletedUser

Hosť
Florbal je skutočne rozširujúci šport. Pred 3 rokmi ho nikto nepoznal a momentálne je jeden z najpopulárnejších na školách. Hral som ho iba ako náhradný brankár.
 

DeletedUser

Hosť
až priveľa viacej než už dlho objavené niektoré športy
 
Hore